Peremajade tagasiside: Ürituse eesmärk oli lastele pakkude taas pisut adrenaliini

19.10.2022
Tagasiside
Vaade Elvaseikluspargile

SA Tartu Perekodu Käopesa ühes peres kasvavad 6 last ja 5 perevanemat ning nemad võtsid ette kooskogemise Elva seikluspargis.

Perevanemad muljetasid väljasõidu järel: „Meie seekordse ürituse eesmärk oli lastele pakkude taas pisut adrenaliini ja valisime seikluspargi külastuse. Kuulasime hoolega juhendajate õpetusi, et kõik oleks ohutu. Lastel on raske oodata, tahaks ju kohe tormata. Suutsime siiski kõik vajaliku meelde jätta, sest muidu poleks ju rajale saanudki. Nii mõnigi laps märkas teise ronimises vigu ja sõbralikus toonis tuletas reegleid meelde, keegi ei pahandanud. Oli muide ka juhtum, et väiksem õpetas suuremat ?

Peale ronimist suundusime laste teise lemmikosa juurde: einestamine. Igapäevaselt on meie menüü väga tasakaalustatud ja rõhub tervislikkusele, pereürituste korral lubame endale alati pisut teistsugust toitu ja see meeldib lastele väga, on ka motiveerivaks jõuks. Meie oleme taaskord oma toreda päevaga väga rahul!“

Pere väljasõit leidis aset SEB Heategevusfondi annetajate toel.
Anna oma panus: toeta lastele olulisi pereüritusi 5 või 25 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel, pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi ja soodustad uute peretraditsioonide kujunemist. Iga selline pereürituselt saadud kogemus annab lastele uut mõtteainet, mille kallal pureda, ja kutsub neid üles leidma uusi radu, mida avastada.


Foto: www.elvaseikluspark.ee