Peremajade tagasiside: Oli näha vee rahustavat mõju kõigile

24.01.2023
Tagasiside
poisi jalad vett pritsimas

SA Tartu Perekodu Käopesa ühes peres elavad 6 last ja 5 perevanemat. Selles peres elavad lapsed on väga elavad, jutukad ja aktiivsed.

Ühistegevusena on pere varasematel aastatel sõitnud Ida-Virumaad külastama või turninud seikluspargis, aga sel korral soovisid nad minna veekeskusesse nautima vee teraapilist mõju.

Perevanem muljetas koostegemise järel: „Seekord me ei hakanud plaanima sõitu kuskile kaugele, aga selle asemel võtsime ette ühise jalutuskäigu meie oma linna V Spa Hotel & veekeskusesse. Elevus tekkis lastel juba eelmine päev: uuriti, kaua me seal spaas olla saame, mida me pärast teeme jpm. Spasse jõudes vahetati kiiruga riided ja sulpsati kohe alguses vette. Siis hakati järjest külastama kõiki saunasid. Julgemad karastasid ennast ka külmaveebasseinis. 

Seekord oli eriti õnnelik meie noorim sulistaja, sest tema oli õppinud suvel ujuma ja nüüd sai seda meile kõigile näidata ning koolilapsena oli ta rõõmus  selle üle, et usaldasime teda ka üksinda juba saunades käima. 

Suuremad poisid nautisid leilisauna, oli näha vee rahustavat mõju kõigile. 

Kolm tundi möödus ootamatult kiiresti. See õhtu tuli uni kiirelt ja oli rahulik. Aitäh SEB Heategevusfond! Ootame uut pereüritust ning suvised väljasõidud on meie lemmikud!“

Pere väljasõit leidis aset SEB Heategevusfondi annetajate toel.
Anna oma panus: toeta lastele olulisi pereüritusi 5 või 25 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel, pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi ja soodustad uute peretraditsioonide kujunemist. Iga selline pereürituselt saadud kogemus annab lastele uut mõtteainet, mille kallal pureda, ja kutsub neid üles leidma uusi radu, mida avastada.


Foto: Jess Zoerb | Unsplash