Peremajade tagasiside: Mõnus väljasõit Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskusesse ning matkama

4.08.2022
Blogi
Valgehobusemäe vaatetorn

Vinni Perekodu peres elavad koos 3 perevanemat ja 6 last vanuses 7 kuni 18.
Pere tegi ühise väljasõidu Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskusesse ning planeerisid seal aktiivseid tegevusi ja matkamist. 

Perevanemad jagasid oma muljeid koostegemisest: „Meie pere tegi mõnusa väljasõidu Valgehobusemäe suvisesse suusakeskusesse. Alustuseks pakuti lastele keskuses suvist tuubitamist. Vaatetornil sai  taas julguse proovile panna ning poisid, ronides vaatetorni tippu, tõestasid, et arad nad küll ei ole. Hoopis teistsugust, põnevamat elamust pakkus sealne discgolfi rada, mis oli kodu omast sootuks erinev ja laius väga suurel maastikualal, kus tuli nii mäest üles rühkida, kui sai ka mõnusalt, kõrgustest, ketast mäest alla loopida – sellel rajal tundsid poisid endid väga kindlalt. Uut ja huvitavat eneseteostust pakkus aga vibuga laskmine, see haaras meid kõiki, kes me saime vibulaskmises käe valgeks. Andres ja Kevin võrdlesid endid Robin Hoodiga ning olid väga visad ja kannatlikud, et niikaua kätt harjutada, kuni kõik nooled parima tabamuse leiavad. Muidugi ei jäänud olemata ka suplus kohalikus veekogus, kus ka vettehüppeid said teha. Esialgu kardeti vette minna, sest nägime veekogus päris kalda läheduses ujumas kahte pirakat kala, mis hiljem peremehe selgituste kohaselt osutusid kaladeks, mis seda veekogu puhastavad. Õhtu veetsime perega koos õues katusealusega istumiskohas, nautisime vaikset suveõhtut, muljetasime ning tegime plaane talviseks väljasõiduks. Suur tänu SEB Heategevusfondile, jõudu ja jaksu tegemistes.“

Vinni perekodu pere väljasõit leidis aset SEB Heategevusfondi annetajate toel. 

Anna oma panus: toeta lastele olulisi pereüritusi 5 või 25 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel, pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi ja soodustad uute peretraditsioonide kujunemist. Iga selline pereürituselt saadud kogemus annab lastele uut mõtteainet, mille kallal pureda, ja kutsub neid üles leidma uusi radu, mida avastada.


Foto: Ahti Randmere | www.puhkaeestis.ee