Peremajade tagasiside: Meie kardisõit Laitses oli lihtsalt uskumatu

5.02.2024
Tagasiside
Noored Laitse rallypargis

MTÜ Maria ja lapsed see pere on koos elanud 3 aastat ning peres kasvavatele noortele meeldib aktiivselt looduses aega veeta.

Sel korral võtsid perevanemad koos noortega ette Laitses jäärajal kardisõitmise. Perevanem jagas muljeid: “Võrratu kogemus! Meie kardisõit Laitses oli lihtsalt uskumatu. Vaatamata tugevale lumesajule õnnestus meil rajal sõita tänu kõrgkvaliteetsetele lamellrehvidele, meie kardid olid ideaalselt varustanud. Meie instruktor oli tõeliselt professionaalne, pakkudes väärtuslikke näpunäiteid, kuidas jäärajal sõita ja jagas teadmisi kartide käitumise kohta. Olime kõik koos noortega sõidust vaimustuses. Meie pere poised imestasid, kuidas kart käitus kurvides. Pärast sõitu nautisime mõnusat talvist piknikku Neeruti metsas. grillisime vorste ja leiba ning maiustasime vahukommidega. Meid soojendas mõnus lõke ja teekruusid täis sooja teed. Kõik olid päeva lõpus äärmiselt rahul ja arvasid, et sellist toredat päeva võiks kindlasti tulevikus korrata. Suur aitäh SEB Heategevusfondi annetajatele meie tegevuse toetamise eest!”

Pere koostegemine leidis aset SEB Heategevusfond annetajate toel.

Anna oma panus: toeta lastele olulisi pereüritusi 5 või 25 euroga. Nii aitad täituda asendus-hooldusel viibivate laste unistustel, pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi ja soodustad uute peretraditsioonide kujunemist. Iga selline pereürituselt saadud kogemus annab lastele uut mõtteainet, mille kallal pureda, ja kutsub neid üles leidma uusi radu, mida avastada.


Foto: LaitseRallyPark