Hobistipendiumi tagasiside: Saan proovida luua enda meloodiaid

20.09.2023
Tagasiside
Lapse käed klaveriklahvidel

SEB Heategevusfondi hobistipendiumi sügisvoor on avatud ja meile on juba laekunud palju taotlusi üle Eesti asendushooldusteenusel olevatelt lastelt ja noortelt!

Näiteks üks 14-aastane Noormees Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskusest küsib toetust oma klaveriõpingute jaoks. Ta kirjutab oma motivatsioonikirjas: „Mulle meeldib klassikaline muusika. Õpin klaverimängu juba viiendat aastat. Sain üle-eelmisel aastal MTÜ SEB Heategevusfondi toel omale klaveri. Mul on hea meel, et lisaks ette antud palade harjutamisele saan proovida luua enda meloodiaid.  
Tulevikus tahan saada heaks klaverimängijaks ja võib olla muusikuna töötada. Muusikakooli õppemaks ühes kuus on juba 72.50 €, seda on liiga palju. Mul on hea meel, kui saan selle stipendiumi.“

Armsad SEB Heategevusfondi (püsi)toetajad – ilma teieta ei saaks me selle Noormehe ja teiste asendushooldusel olevate laste ja noorte andeid toetada, suur aitäh Teile!

Ja aitäh oma mõtete jagamise eest Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskuse Noormehele!

SEB Heategevusfondi stipendiumiprogramme antakse välja heade annetajate toel kaks korda aastas. Anna oma panus: toeta lastele olulist huvisid 1 või 10 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel ja pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi.


Foto: Kelly Sikkema | Unsplash