Hobistipendiumi tagasiside: Peame kohe hoolega tantse õppima hakkama!

21.11.2023
Tagasiside
3 neiut päevalillepõllul

Täiskasvanud ei käi tööl ainult raha pärast või sellepärast, et töö meeldib. Töökaaslased ja ülemused ja kõikvõimalikud suhted, mis tööga kaasas käivad, on olulised. Mõnikord isegi niipalju, et me ei taha seal tööl käia kui mõni neist suhetest nii halb on, et hakkab töölkäimist häirima.

Kas me teadvustame, et ka lastel on samamoodi – kui trennis või huviringis on head suhted, on seal käimine rahuldustpakkuv, ja laps tunneb ennast olulisena ja väärtuslikuna, ta läheb sinna rõõmuga. Kui aga mõni suhe „hapuks“ läheb, siis on laps samuti kaheks kistud – huviringi tegevus talle väga meeldib, aga halbade suhete pärast ei taha ta enam sinna minna..

SEB Heategevusfondis me toetame laste huvitegevust, sest mõnikord on just huviringis tekkivad toetavad suhted need, mis last või noort vee peal hoiavad. Meile ei pea ette näitama medaleid ja esikohti, et hobistipendiumi saada. Peaasi, et lapsel oleks trenni või huviringi minnes sära silmis.

SA Perekodus elab üks meie sellesügisene hobistipendiaat, kes ütleb nii: 

„Ma olen 12-aastane. Läksin sellel sügisel teist aastat tantsuringi, seal meeldib mulle käia, sest tantsimine üldse meeldib mulle. Ja mulle meeldib see muusika, mille järgi treener meile tantsud teeb. Sellel aastal oli juba parem minna ka, sest teadsin juba, kuidas seal trennis asjad käivad. Uudiseks oli see, et meil on nüüd kaks treenerit. Loodan, et mul hakkab uue treeneriga ka nii hästi minema, nagu vanagagi. Ka sellel aastal on meil juba ette planeeritud palju võistluseid ja esinemisi. Nii et peame kohe hoolega tantse õppima hakkama. Trennis käimise jaoks on mul kindlad riided ja jalanõud ja võistluste jaoks on esinemise riided ja jalanõud. Lisaks peab mul olema meikimise asju, et enne esinemist saaks korraliku lava meigi teha. Loodan väga, et SEB Heategevusfond toetab minu trennis käimist.“

Ja me toetame! Aitäh, armsad annetajad, teie toetuse abil saame seda teha!

Aitäh, armas Tüdruk ja SA Perekodu, et lubasid oma lugu jagada.

SEB Heategevusfondi stipendiumiprogramme antakse välja heade annetajate toel kaks korda aastas. Anna oma panus: toeta lastele olulist huvisid 5 või 10 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel ja pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi.

 

Foto: Antonino Visalli | Unsplash