Hobistipendiumi tagasiside: Õppisin selgeks uue pilli ukulele

28.08.2023
Tagasiside
Ukulele mängija

Elva Perekeskuses elab 13-aastane vahva Poiss, kes taotles sel kevadperioodil SEB Heategevusfondist hobistipendiumi, et minna nii ukulelet mängima kui ka kokandusringi! Millised põnevad hobid, eks? 

Oma hobistipendiumi tagasisides kirjutab see Poiss nii: "Minule meeldis väga pärimusmuusika ringis käia. Õppisin selgeks uue pilli ukulele. Sain uusi teadmisi. Käisin pärimusmuusika 5-päevases laagris, kus õpiti lugusid 5 päevaga. Need 5 päeva läksid nagu niuhti. Õpetajad ja tegevused olid väga ägedad! Sain palju uusi sõpru. Kokandusringis oli väga äge. Õppisin uusi sööke tegema. Järgmine aasta lähen kolme ringi: ukulele, karmoška ja kokandus. Äitäh toetuse eest!"

Aitäh toetuse eest, armsad annetajad - ilma teieta ei oleks neid ägedaid lugusid ja õnnelikke lapsi! Ja aitäh, Elva Perekeskus ja Poiss, et lubasite oma lugu jagada.

SEB Heategevusfondi stipendiumiprogramme antakse välja heade annetajate toel kaks korda aastas. Anna oma panus: toeta lastele olulist huvisid 1 või 10 euroga. Nii aitad täituda asendushooldusel viibivate laste unistustel ja pakud neile tavapere lastega võrdseid võimalusi.


Foto: James Kovin | Unsplash