Sõlmi püsikorraldusleping oma internetipangas summas 1 eurot kuus või muus, sulle sobivas summas. Vaata lähemalt SEB Heategevusfondi kodulehelt

Ole osake jõuluimest – aita vanemliku hoolitsuseta laste unistustel täituda!
Sellele jõulusoovide puule oleme kokku kogunud Eestimaa turva- ja asenduskodudes elavate laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, kutsume häid inimesi üles annetama vanemliku hoolitsuseta laste heaks.

Vali jõulusoovide nimekirjast kõige südamelähedasem maakond ning tee annetus vastavalt oma võimalustele. Suuremate unistuste täitmiseks kogu kokku sõbrad, kes soovivad samuti aidata. Nii võivad ka kopsakamad kingisoovid teoks saada! 

Heade inimeste tehtud annetuste eest soetab SEB Heategevusfond soovitud kingitused, mis saadetakse laste turva- ja asenduskodudesse.

 

SEB Heategevusfondi eriprojekt „Jõulusoovide puu“ toimub sel aastal juba seitsmendat korda ning selle eesmärk on valmistada jõulurõõmu üle Eesti tegutsevates turva- ja asenduskodudes sirguvatele lastele. Oleme kokku kogunud ligi 1000 läbikaalutud kingisoovi ning loodame need unistused heade annetajate abiga täita, kingid pakkida ja õigeks ajaks jõuluvana kingikotti toimetada. Kuidas jõuavad laste soovid SEB Heategevusfondini?
30. detsember 2015
Jalgpall, juukseföön, legokomplekt, lõhnaõli, vilkuritega puldiauto, kõrvaklapid, laualamp, tõukeratas, kõristi, kummisaapad, voodipesu, mänguköök – need on vaid tosin juhuslikult valitud kingisoovi ligi tuhanderealisest nimekirjast, mis on koostatud Eesti turva- ja asenduskodude laste ja noorte kirjapandud soovide põhjal. Projekt „Jõulusoovide puu“
29. detsember 2015
„Jõuluvana, mul on palve, sooviks paksu lund ma talvel…“Nii algab Karoliina luuletus, milles esitatud jõulusoov ilmataadi vingerpussi tõttu sel aastal täide ei läinud. Kõik „Jõulusoovide puule“ riputatud tuhat jõulusoovi jõudsid aga kingitustena pühade ajal Eesti laste turva- ja asenduskodudesse.
15. detsember 2015
Eesti asendus- ja turvakodude pered otsivad vabatahtlikke jõuluvanasid, kes asenduskodude jõulupidudel lastele kingitusi kätte aitaks anda. Kõigil vabatahtlikel, kes on valmis paar tundi oma aega panustama ja kasvõi ühte oma koduläheduses asuvasse asendus- ja turvakodusse jõuluvanana kinke jagama minema, palutakse hiljemalt 18. detsembriks endast teada anda e-posti aadressil info@heategevusfond.ee.
Vanemad lood