Ole osake jõuluimest – aita vanemliku hoolitsuseta laste unistustel täituda!

Sellele jõulusoovide puule oleme kokku kogunud Eestimaa turva- ja asenduskodudes elavate laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, kutsume häid inimesi üles annetama vanemliku hoolitsuseta laste heaks.

Vali jõulupuu ehete seast kõige südamelähedasem maakond ning tee annetus vastavalt oma võimalustele. Suuremate unistuste täitmiseks kogu kokku sõbrad, kes soovivad samuti aidata. Nii võivad ka kopsakamad kingisoovid teoks saada! 

Heade inimeste tehtud annetuste eest soetab SEB Heategevusfond soovitud kingitused, mis saadetakse laste turva- ja asenduskodudesse.

 

SEB Heategevusfondi eriprojekt „Jõulusoovide puu“ toimub sel aastal juba kümnendat korda ning selle eesmärk on valmistada jõulurõõmu üle Eesti tegutsevates turva- ja asenduskodudes sirguvatele lastele. Oleme kokku kogunud ligi 800 läbikaalutud kingisoovi ning loodame need unistused heade annetajate abiga täita, kingid pakkida ja õigeks ajaks jõuluvana kingikotti toimetada. Kuidas jõuavad laste soovid SEB Heategevusfondini?

07. detsember 2018
Paljude inimeste elukogemus on neile näidanud, et lemmikloomad on kõige lojaalsemad ja truumad kaaslased. Nad ei ütle kunagi halba sõna ja võtavad punnimata vastu kogu armastuse. Seepärast igatseb nii mõnigi laps endale lemmiklooma, olgu kasvõi mängu. 
07. detsember 2018
Elva Laste- ja Perekeskuse Männimaja koolieelikud soovivad sel aastal jõuluvanalt peaasjalikult muusikainstrumente. Perevanem Kristel selgitab, et muusika aitab luua mõnusat koostegemise- ja ühtsustunnet. Jõulud Männimaja peres on nagu igas teises kodus: tuba on ehitud, õhus on mõnusad jõululõhnad, oodata on toredat jõuluvana. Pisemad lapsed on oma etteastumistes algul pelglikud, aga kingisaamise rõõm on tohutu.
07. detsember 2018
Paljud asenduskodudes elavad lapsed on sportlikud, sest sel moel saab kehast välja rahmeldada kuhjuvad pinged, tegutseda eesmärkide nimel ja treenida vastupidavust. Et oma hobidega jätkata, igatsevad lapsed leida jõuluvana kotist üsna praktilisi asju.
Vanemad lood