Ole osake jõuluimest – aita vanemliku hoolitsuseta laste unistustel täituda!
Sellele jõulusoovide puule oleme kokku kogunud Eestimaa turva- ja asenduskodudes elavate laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, kutsume häid inimesi üles annetama vanemliku hoolitsuseta laste heaks.

Vali jõulusoovide nimekirjast kõige südamelähedasem maakond ning tee annetus vastavalt oma võimalustele. Suuremate unistuste täitmiseks kogu kokku sõbrad, kes soovivad samuti aidata. Nii võivad ka kopsakamad kingisoovid teoks saada! 

Heade inimeste tehtud annetuste eest soetab SEB Heategevusfond soovitud kingitused, mis saadetakse laste turva- ja asenduskodudesse.

 

SEB Heategevusfondi eriprojekt „Jõulusoovide puu“ toimub sel aastal juba kaheksandat korda ning selle eesmärk on valmistada jõulurõõmu üle Eesti tegutsevates turva- ja asenduskodudes sirguvatele lastele. Oleme kokku kogunud ligi 1000 läbikaalutud kingisoovi ning loodame need unistused heade annetajate abiga täita, kingid pakkida ja õigeks ajaks jõuluvana kingikotti toimetada. Kuidas jõuavad laste soovid SEB Heategevusfondini?

29. detsember 2016
Täname Teid tehtud heateo eest! Hea annetaja, aitäh, et aitasite teoks teha laste jõulusoovid! Teil on võimalik jõulupuul piiluda, milline kingitus Teie toetuse eest  jõulukotti pandi. Vaadake klippi Pärnumaa pere jõuluõhtust, kus kindlasti on koos poisiga peategelaseks ka uhiuus tõukeratas:    Jagame siinkohal Teiega laste emotsioone: „Need olid minu elu parimad…!!“
20. detsember 2016
Jõuluajal teeme me kõik head ja rõõmustame kingitustega neid lapsi, kel kodusoojusest puudu. Kingituste aeg saab aga otsa ning elu jätkub sama rada pidi – lapsed kasvavad, treeningud, hobid ja õppimine nõuab oma kulutusi. Ka nende väljaminekute katmisel on väga teretulnud lahked abikäed.
20. detsember 2016
Meelike Saarna Pereterapeut ja kirjanik   Mõnda aega tagasi, kui olin vanemluseteemalist loengut lõpetamas, ütlesin välja mõtte, et praegusaja üks olulisemaid teemasid on aeglustamine. Liiga palju ärevust, liiga palju pidetust, liialt vähe keskendumist, liialt vähe süvenemist, aeglust… kas teame, mis on selle tulemus ja hind? On vaja oskusi, et objektiivse aja sisse luua oma subjektiivne aeg, on vaja õppida pesa tegemist aja sisse. Ütlesin kuidagi nii ja mõtlesin seda täiesti tõsiselt.
Vanemad lood