Ole osake jõuluimest – aita vanemliku hoolitsuseta laste unistustel täituda!

Sellele jõulusoovide puule oleme kokku kogunud Eestimaa turva- ja asenduskodudes elavate laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, kutsume häid inimesi üles annetama vanemliku hoolitsuseta laste heaks.

Vali jõulupuu ehete seast kõige südamelähedasem maakond ning tee annetus vastavalt oma võimalustele. Suuremate unistuste täitmiseks kogu kokku sõbrad, kes soovivad samuti aidata. Nii võivad ka kopsakamad kingisoovid teoks saada! 

Heade inimeste tehtud annetuste eest soetab SEB Heategevusfond soovitud kingitused, mis saadetakse laste turva- ja asenduskodudesse.

 

SEB Heategevusfondi eriprojekt „Jõulusoovide puu“ toimub sel aastal juba üheksandat korda ning selle eesmärk on valmistada jõulurõõmu üle Eesti tegutsevates turva- ja asenduskodudes sirguvatele lastele. Oleme kokku kogunud ligi 1000 läbikaalutud kingisoovi ning loodame need unistused heade annetajate abiga täita, kingid pakkida ja õigeks ajaks jõuluvana kingikotti toimetada. Kuidas jõuavad laste soovid SEB Heategevusfondini?

02. jaanuar 2018
Head uut aastat! Hea annetaja, aitäh, et aitasite teoks teha laste jõulusoovid! Teil on võimalik jõulupuul piiluda, milline kingitus Teie toetuse eest jõulukotti pandi. Täname Teid tehtud heateo eest!
19. detsember 2017
Perede jõulusoovid on väga erinevad, eks need sõltuvad ka pereliikmetest ja parasjagu aktuaalsetest vajadustest. Uuendamist võib vajada pere arvutipark, väljavahetamist mõni igapäevases kasutuses olev mööbliese või on pere hoopis otsustanud panustada ühisele ajaveetmisele näiteks koguperereisi või spaakülastuse näol.
18. detsember 2017
Iga lapsevanem teab, kui raske on nutiajastul lapsi meelitada raamatutega sõbraks saama. Ja aina enam eelistatakse nutimeelelahutust lauamängudele. Õnneks pole raamatu- ja lauamänguhuvilised lapsed veel täielikult kadunud ja sellelgi aastal sai jõuluvana hulga kirju just selliste soovidega.
Vanemad lood