Ole osake jõuluimest!

Sellele jõulusoovide puule oleme kokku kogunud Eestimaa turva- ja asenduskodudes elavate laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, kutsume häid inimesi üles annetama.

Vali jõulupuu ehete seast kõige südamelähedasem maakond ning tee annetus vastavalt oma võimalustele. Suuremate unistuste täitmiseks kogu kokku sõbrad, kes soovivad samuti aidata. Nii võivad ka kopsakamad kingisoovid teoks saada! 

Heade inimeste tehtud annetuste eest soetab SEB Heategevusfond soovitud kingitused, mis saadetakse laste turva- ja asenduskodudesse.

 

SEB Heategevusfondi eriprojekt „Jõulusoovide puu“ toimub sel aastal juba üheteistkümnendat korda ning selle eesmärk on valmistada jõulurõõmu üle Eesti tegutsevates turva- ja asenduskodudes elavatele lastele ja noortele. Oleme kokku kogunud ligi 700 läbikaalutud kingisoovi ning loodame need unistused heade annetajate abiga täita, kingid pakkida ja õigeks ajaks jõuluvana kingikotti toimetada. Kuidas jõuavad laste soovid SEB Heategevusfondini?

02. jaanuar 2020
Ka tänavu, juba 11. korda jõudsid kingitused ja jõulurõõm SEB Heategevusfondi heade annetajate toel „Jõulusoovide puu“ kaudu Eesti turva- ja asenduskodudes peatuvate lasteni.      Kasvatajad ja perevanemad kirjutasid oma tagasisides, et kingitused tõstsid laste enesekindlust ja usku headuse võimalikkusse – sellesse, et ka nende elus on soovide täitumine võimalik.
22. detsember 2019
See võib olla päris keeruline, sest õigupoolest vajab omapäi elama asuv noor ju peaaegu kõike. Enamasti ongi suurte laste soovid väga praktilised, olenevalt hetkevajadustest, õpitavast elukutsest või hobidest. 
22. detsember 2019
Perede ühised kingisoovid on väga erinevad, kuid paljudel neist on üsna üks eesmärk – et oleks võimalik rohkem koos aega veeta. Olgu siis veekeskuses möllates, lauamänge mängides või uue köögimasina abil ühiselt kokates.  Nagu ka varasematel aastatel, ootavad ühed pered jõuluvanalt praktilisi tarbeesemeid (näiteks kodumasinad, mõni mööbliese), teised aga elamuskingitusi: käik veekeskusesse, teatrisse, ööbimine hotellis või fotosessioon. Ühtviisi olulised on kõik soovid!
Vanemad lood