Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“

Aita tunnustada lapsi, noori ja täiskasvanuid, organisatsioone ning ühendusi, kes oma algatuste või pikaajalise tegevusega on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse!

Taotlus kandidaadi esitamiseks

Blogi

Helid on nagu emotsioonid

08.04.2018

Aprilli teine pühapäev oli paljude Eesti turva- ja asenduskodude lastele teatrimaratonipäev. Hommikul vaadati Estonias harivat kontsertetendust „Aken orkestrimaailma“ ning õhtupoole NUKU-s „Väikest Gavroche’i“. Nagu ikka, piiluti mõlemas teatris ka lavatagusesse maailma.

Loe edasi

Nagu troopiline puhkus!

25.03.2018

Märtsi viimasel pühapäeval lustisid Eesti erinevate turva- ja asenduskodude lapsed SEB Heategevusfondi eestvõttel juba üheteistkümnendat korda Tallink Spa ja Conference Hoteli sünnipäeva puhul sealses veekeskuses. Basseinides ujumise, veemängude ja saunamõnude nautimise kõrval pandi kõrva taha ka veeohutuse tarkusi ja õpiti sukelduma.

Loe edasi

Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“ ootab kandidaate

16.03.2018

Kuni 15. aprillini saab esitada tunnustusauhinna „Lastega ja lastele“ kandidaate. Kõik võivad esitada auhinnale lapsi, noori ja täiskasvanuid, samuti organisatsioone ja ühendusi, kes oma algatuste või pikaajalise tegevusega on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse.
Loe edasi

Loe kõiki blogi postitusi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.