Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“ ootab nominente

Tunnustamist väärivad lapsed, noored, täiskasvanud, ettevõtmised ja ühendused, kes on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse. Kandidaate saab esitada 20. aprillini 2017.
Loe lisa ja esita kandidaat

Blogi

Hobistipendiaadid oma kogemusest

01.06.2017

SEB Heategevusfondi hobistipendiumi programm on loodud selleks, et toetada asenduskodus elavate laste ja noorte huvitegevust ning võimaldada vanemliku hoolitsuseta lastele teistega võrdsemad tingimused, et end täiendada ja oma andeid realiseerida.

Loe edasi

Joonista mulle … LAMMAS!

22.04.2017

Suured ja väikesed teatrisõbrad Eesti erinevatest asendus- ja turvakodudest külastasid SEB Heategevusfondi toetusel Tartu Teatri Kodu, vaadates prantsuse kirjaniku Antoine de Saint-Exupéry teosel põhinevat „Väikest Printsi“. Peale selle tehti Toomemäel mälestuseks perepilte, kohtuti näitlejatega ja külastati Mänguasjamuuseumi.

Loe edasi

Nagu puhkus troopikas! Aga õpetlik! (video)

26.03.2017

Märtsi lõpus said turva- ja asenduskodude lapsed üle Eesti osa SEB Heategevusfondi korraldatud traditsioonilisest veepeost Tallink Spas. Aitäh, Tallink Spa, et oma sünnipäeva puhul juba kümnendat aastat järjest lapsed külla kutsute! Peale ujumise ja vees lustimise õppisid lapsed sukelduma, käisid saunas ja kordasid koos kasvatajatega üle veeohutuse põhitõed. Vaata veepidu videopildis: siit

Loe edasi
Loe kõiki blogi postitusi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.