Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“ ootab nominente

Tunnustamist väärivad lapsed, noored, täiskasvanud, ettevõtmised ja ühendused, kes on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse. Kandidaate saab esitada 20. aprillini 2017.
Loe lisa ja esita kandidaat

Blogi

Elevuse ja põnevusega oodatud kooskogemise hetked

13.11.2017

Perede koostegemise taotlusvooru mõtteni jõudis SEB Heategevusfond 2015. aasta kevadsuvel. Fond peab oluliseks lapsega kontakti loomist ja suhte arendamist. Perega kooskogemise projekt on üks võimalus, kuidas pereliikmed saavad kodusest keskkonnast väljaspool üksteist paremini tundma õppida. Ühtlasi on lastel põnevate tegemiste käigus hõlpsam uute teadmiste ja oskuste omandamise kaudu oma maailma avardada.

Loe edasi

Vai Vargamäe – polnud armastust, aga lapsed sündisid!?

28.10.2017

Oktoobri viimasel nädalavahetusel said mitme Eesti turva- ja asenduskodu lapsed osa Viljandi Ugalas mängitavast näidendist „Vai-vai vaene Vargamäe“. Pärast mõtlemapanevat teatritükki said lapsed piiluda ka lava taha ning kohtusid näitlejatega. Päevakavas oli ka väike Viljandi-tuur, millega armsa linna vaatamisväärsused taas üle vaadati.

Loe edasi

„Ma sõitsin rattaga. Terve tee, peaaegu…“

23.09.2017

Septembri eelviimasel laupäeval said turva- ja asenduskodude lapsed üle Eesti SEB Heategevusfondi toel end taas proovile panna Tartu rattamaratonil ning lustida Aura veekeskuses. Sellest sügisesest spordivõistlusest on paljudes peredes saanud tore tava.

Loe edasi
Loe kõiki blogi postitusi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.