Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Meediakajastused

SEB Heategevusfond: Молодежь в Эстонии не спешит применять в повседневной жизни свои хорошие знания об обращении с деньгами

21.10.2018
stolitsa.ee

Благотворительный фонд SEB в воскресенье проводит день карьеры для молодых людей, не имеющих поддержки от своей семьи. Темами дня станут денежная грамотность, опасности цифрового мира и основные правила функционирования рынка труда. Также большое внимание будет уделено отношениям между людьми и работе в команде, передает BNS.

Loe edasi

Sissetulekute ebavõrdus kasvab: kas lahendus on teadlik oma heaolu jagamine või kodanikupalk?

31.07.2018
Eesti Päevaleht

Edukad kutsuvad teisi rikkaid rohkem heategevusse panustama, sest need, kel on läinud paremini, peavad ühiskonnale ka tagasi andma.

Loe edasi

Perekodu lapsed said uued madratsid

09.06.2018
Sakala

​Viljandi vooditootja Bed Factory Sweden juhid kuulsid ühel jutuajamisel, et sihtasutuse Perekodu hoole all olevate laste küljealused on vanad ja väga kehvad. Eile kinkis ettevõte peremajades elavatele lastele 41 uut madratsit.

Loe edasi
Loe kõiki uudiseid
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv