Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“

Aita tunnustada lapsi, noori ja täiskasvanuid, organisatsioone ning ühendusi, kes oma algatuste või pikaajalise tegevusega on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse!

Taotlus kandidaadi esitamiseks

Масс-медиа

Perekodu lapsed said uued madratsid

09.06.2018
Sakala

​Viljandi vooditootja Bed Factory Sweden juhid kuulsid ühel jutuajamisel, et sihtasutuse Perekodu hoole all olevate laste küljealused on vanad ja väga kehvad. Eile kinkis ettevõte peremajades elavatele lastele 41 uut madratsit.

Читать подробнее

Galerii: president Kaljulaid tunnustas laste ja noorte heaks panustajaid

01.06.2018
postimees.ee

Tänasel lastekaitsepäeva pidulikul tähistamisel Vabariigi Presidendi Kantselei roosiaias anti üle «Lastega ja lastele» auhinnad, tunnustamaks neid, kes on teinud laste ja noorte heaks rohkem, kui neilt oodatakse või nõutakse.

Читать подробнее

President Kersti Kaljulaid lastekaitsepäeval: oluline on hoida neid, kes edaspidi hoiavad meie Eestit

01.06.2018
goodnews.ee

„Kaitsmine tähendab ka üldisemalt hoolimist, hoolitsemist, armastust. Ja nii on just laste kaitse andnud meile ehk ühe olulisima asja, mis meist inimesed teeb,“ lausus president Kersti Kaljulaid täna kantselei roosiaias toimunud „Lastega ja lastele“ tunnustusauhindade üleandmisel. „Tänan neid, kes töötavad väsimatult selle nimel, mis ongi kõige olulisem: et hoida neid, kes edaspidi hoiavad meie Eestit,“ lisas president Kaljulaid.

Читать подробнее

Vanemuine näitab lastekodulastele balletti

20.02.2018
tartupostimees.ee
Читать все новости
Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.