Leia jõulupuult lapse unistus

Unistuse täitumist saad toetada ühekordselt või püsiannetusega aastaringselt.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Koostegemiste arhiiv 2018

„Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“ tekitas erilise teatrimeeleolu

29.01.2018

28. jaanuaril käisid turva- ja asenduskodude lapsed Rahvusooperis Estonia vaatamas Gyula Harangozo kogupereballetti „Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“. Enne etendust oli soovijatel võimalik käia lava taga ekskursioonil ja osaleda balleti töötoas.

Loe edasi

„Pettsoni ja Finduse“ etendus naerutas ja pani mõtlema sõprusest

21.01.2018

21. jaanuaril said teatrihuvilised Eesti erinevatest asenduskodudest Tartus Teatri Kodus osa „Pettsoni ja Finduse“ lustakast etendusest. Sellest tükist tundsid suurimat rõõmu nii väiksemad lapsed ja ka suuremad elasid multifilmist tuttava vahva vanamehe ja riukaid täis kassipoja sõprusele südamest kaasa.

Loe edasi

Etendus internetiohtudest ärgitas kaasa mõtlema

20.01.2018

20. jaanuaril külastasid asendus- ja turvakodude lapsed Rakvere teatrit, mille väikeses saalis vaadati noortenäidendit „See kõik on tema“. Pärast etendust tutvuti teatrimajaga ja kohtuti näitlejatega. Seekordse teatriskäigu oluline osa olid ka tagasiteel toimunud vestlused, milles internetiohtude ning lapse ja vanema suhete teemad üheskoos läbi arutati.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.