Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“

Aita tunnustada lapsi, noori ja täiskasvanuid, organisatsioone ning ühendusi, kes oma algatuste või pikaajalise tegevusega on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse!

Taotlus kandidaadi esitamiseks

Koostegemiste arhiiv

Teater aitab lapsel oma emotsioone paremini mõista

03.03.2018

Märtsi alguses külastasid mitme Eesti turva- ja asenduskodu lapsed SEB Heategevusfondi eestvõttel Viljandi Ugala teatrit. Sedapuhku vaadati uuenduslikus kuues „Lumekuningannat“ – igihaljast lugu sõprusest ja armastusest. Enne etendust osalesid lapsed näitleja töötoas, pärast kohtusid laval olnud näitlejatega ning meisterdasid endale martsipanist maasika.

Teatris käisid sel korral Siimusti, Viljandi, Elva, Kiikla ja Tallinna perekodude ning Taheva Sanatooriumi lapsed.

Loe edasi

Spordipisik Tartu maratonilt

17.02.2018

Nii nagu igal aastal, osalesid paljude turva- ja asenduskodude lapsed üle Eesti SEB Heategevusfondi toel ka tänavusel lumerohkel Tartu maratonil. Iga osaleja sai kingituseks särgi ja kindad ning tavapäraselt lõõgastuti pärast sportlikku pingutust ja kosutavat kõhutäit Aura veekeskuses. Huvilised said uudistada ka Tagurpidi maja.

Loe edasi

„Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“ tekitas erilise teatrimeeleolu

29.01.2018

28. jaanuaril käisid turva- ja asenduskodude lapsed Rahvusooperis Estonia vaatamas Gyula Harangozo kogupereballetti „Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“. Enne etendust oli soovijatel võimalik käia lava taga ekskursioonil ja osaleda balleti töötoas.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.