Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“

Aita tunnustada lapsi, noori ja täiskasvanuid, organisatsioone ning ühendusi, kes oma algatuste või pikaajalise tegevusega on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse!

Taotlus kandidaadi esitamiseks

Koostegemiste arhiiv

Lottemaa vaimustas lapsi koduse sõbralikkusega

26.06.2018

Juunikuu viimase nädala alguses said mitme turva- ja asenduskodu lapsed üle Eesti taas lõbusalt aega veeta oma lemmiktegelaste seltsis Lottemaal. Rohkelt avastamis- ja äratundmisrõõmu ning põnevat tegevust jagus nii suurtele kui ka väikestele.

Loe edasi

Vinski tembud tõid äratundmisrõõmu

25.06.2018

Jaanikuu lõpus külastasid Eesti asendus- ja turvakodude lapsed SEB Heategevusfondi kutsel Tartus Laulupeomuuseumi siseõues mängitavat Suveteatri kogupereetendust „Üle linna Vinski“. Kohtuti lavastaja ja näitlejatega, nauditi suvepäeva Tartus jalutades, tehti pilti ja uudistati Tagurpidi maja.

Loe edasi

Seikluspargi külastamine on lastele alati pidu!

22.06.2018

Enne jaanipäeva külastasid Eesti erinevates asendus- ja turvakodudes peatuvad liikumise ja seikluste sõbrad Kiviõli Seikluskeskust Ida-Virumaal. Päevale lisas vürtsi tuuline ilm, mis muutis füüsiliste väljakutsete seljatamise ka vaimselt veelgi võimsamaks kogemuseks.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.