Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“

Aita tunnustada lapsi, noori ja täiskasvanuid, organisatsioone ning ühendusi, kes oma algatuste või pikaajalise tegevusega on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse!

Taotlus kandidaadi esitamiseks

Karjääripäeval rõhutati, et edu võti on loomingulisus

26.10.2014

Pühapäeval, 26. oktoobril toimus karjääripäev, millelt 80 noort said kaasa rahaga targalt ümberkäimise oskuse ning tööriistad teadlikuks ja sihipäraseks karjääriplaneerimiseks. Rahatarkust jagas Tšiili aukonsul ja Tallinna aasta õpetaja Henton Figueroa. Õppima õppimise töötoa viis läbi mälutreener Tauri Tallermaa ja karjääriplaneerimise nõu andis noortele õppejõud Karin Kuimet. Päeva lõpetuseks rääkis oma eluvalikutest ja õpiaastatest teleajakirjanik ja saatejuht Maire Aunaste.

Lapsed, kes kasvavad vanavanemate hoole all või asenduskodus ning õpivad täiskoormusega kutseõppeasutuses või kõrgkoolis, saavad sel õppeaastal juba neljandat aastat järjest käia koolis SEB Heategevusfondi toel.

Karjääripäevast jäi kõlama mõte, et ükskõik, mida sa teed, on oluline loomingulisus ja eristumise julgus. Noored panid kõrva taha, et valitud eriala või töökoht peab olema nauditav ja meeldima, siis on tööl ka tulemust. 

Fond annab välja õppestipendiume, mille suurus on 2014. aastal kokku 50 000 eurot.

Loe pikemalt