Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kampaaniate arhiiv 2009

Jõuluvana tõi varjupaiga lastele 150 nimelist kingitust

27.12.2009

Detsembris tegi SEB Heategevusfond üleskutse SEB töötajatele, fondi toetuseks loodud klubi vabatahtlikele ja nende sõpradele, et üheskoos olla jõuluvanaks nendele lastele, kellest vanemad ei hooli ja kelle koduks on jõululaupäeval laste varjupaik.

Loe edasi

Algas kampaania “Muretseme laste varjupaikadele uisud!”

01.12.2009

1. detsembril algas SEB Heategevusfondi kampaania “Muretseme laste varjupaikadele uisud!” Juba kaheksandat korda toimuva heategevusliku kampaania raames kogutavate vahenditega toetatakse laste varjupaikasid ja turvakodusid üle Eesti.

Loe edasi

Kampaaniaga “Aita jalgratas kokku panna!” kogusime 400 000 krooni

31.07.2009

Juunis-juulis toimunud SEB Heategevusfondi seitsmenda heategevusliku kampaania käigus kogusime 395 888 krooni. Fondile lisandus 900 uut püsitoetajat, kokku pakub vanemliku hoolitseta lastele igakuist tuge 6250 head inimest.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.