Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kampaaniate arhiiv 2007

Algas kampaania “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!”

01.12.2007

Detsembris algas koostöös Rimi Eesti Foodiga heategevuskampaania “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!”. Neljandat korda toimuva heategevusliku kampaaniaga kogutavate vahenditega toetatakse laste varjupaikasid ja turvakodusid Eestis.

Loe edasi

Kampaaniaga “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!” kogusime üle poole miljoni krooni

31.07.2007

Juuni- ja juulikuus koostöös Rimi Eesti Foodiga läbiviidud kampaaniaga kogusime heategevuseks 509 000 krooni. Lisaks on panga kliendid heategevuse toetuseks sõlminud ligi 4000 püsikorralduslepingut. Selle kampaaniaga kogutud raha läheb Eestis tegutsevate laste varjupaikade ja turvakodude ning nendes peatuvate abivajajate olukorra parandamiseks.

Loe edasi

450 kolmepunktiviskega koguti 14 000 krooni

08.06.2007

Sel hooajal tegi SEB Balti Korvpalli Liiga algatuse, mille eesmärgiks on tuua rohkem rõõmu ühiskonna kõige väiksematele liikmetele – lastele. 2006. aasta oktoobrist kuni 2007. aasta aprillini viidi läbi projekt “Kolmikefekt”. See oli kogu hooaja kestev kampaania, mis ühendas mängijaid, meeskondi ja SEB-d. Hooaja jooksul oli iga Eesti meeskonna mängija tehtud kolmepunktivise väärt 2 eurot – vastavalt kampaania reeglitele annetas liiga iga visatud kolmese eest heategevusfondile 1 euro ja SEB Eesti Ühispank lisas samuti 1 euro. Hooaja lõpuks teeniti korvpallurite poolt nii ligi 890 eurot (14 000 krooni) ja see kanti üle heategevusfondi.

Loe edasi