Püsiannetus laste arengu heaks

SEB Heategevusfond kogub annetusi ja teostab aasta ringi mitmesuguseid projekte asendus- ja turvakodudes peatuvate laste toetuseks, meie tegevusest saavad osa lapsed üle Eesti. Igakuine annetus avardab vanemliku hoolitsuseta lapse valikuid, muutes need pisut sarnasemaks tavaperes kasvava lapse võimalustega. Seepärast vajame järjepidavaid toetajaid.
Vali annetuse eesmärk
Õppestipendium
Paljud asenduskodudes elavad noored seisavad kõrg- või kutsehariduskooli õppima asudes silmitsi küsimusega, kuidas oma õpinguid rahastada. SEB Heategevusfondi õppestipendium on abiks neile õppevahendite soetamisel, õppemaksu tasumisel ja igapäevaste kulutuste katmisel.
Sporditegevus
Regulaarne tegelemine huvialadega õpetab lapsele püsivust ja järjekindlust. SEB Heategevusfondi programm on loodud selleks, et toetada laste ja noorte huvitegevust ning edendada nende tervisekäitumist.
Kultuuritegevus
Aastas käivad sajad asenduskodus elavad lapsed vaatamas Eesti teatrite etendusi. Teatrikogemus on elamus, mis arendab kultuurilisi teadmisi ning sotsiaalseid oskusi.
Üldine toetamine
Lapsed vajavad oma loomupäraste annete ülesleidmiseks ja rakendamiseks erinevaid kogemusi. Olgu koostegemine avastamiskihku sütitav, teadmisi proovile panev või mõnda uut oskust õpetav.
Vali summa, millega soovid igakuiselt toetada
Vali makseviis
Sõlmin püsiannetuse