Jõgevamaa

Jõulumaja nr 29
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Liisa 2 a eesti keel Lastelaulude CD-d. Liisa on väga elav ja rõõmus tüdruk, kellele meeldivad muusika ja muinasjutud. Vahel on hea kuulata muinasjuttu ka toredate näitlejate esituses.
Romina 4 a eesti keel Balletikomplekt. Rominale meeldib väga tantsida. Kevadel nägi ta kinos multifilmi Baleriin ja nüüd on ka tema suur soov saada baleriiniks. Tüdruk ise käib juba teist aastat tantsutrennis.
Johanna 6 a eesti keel Ehtekarp. Johannast on sirgumas väike neiu, kes armastab alati kena ja sätitud välja näha. Jõuludeks soovib ta endale ehtekarpi, kus oma iluvarandust hoida. Vaata kirja
Assar 7 a eesti keel Spordikott. Assar käib juba kolmandat aastat maadlustrennis. Nüüd, koolipoisina soovib Assar endale väikest spordikotti, kuhu oleks mugav oma treeninguriided kaasa pakkida. Vaata kirja
Kadri 8 a eesti keel Väikeste karvaste mängupallikeste komplekt. Kadri on laps, kellele meeldib käeline tegevus. See vahva mäng aitab arendada loovust ja näpuosavust.
Mari-Leene 10 a eesti keel 3D pusle hoiukarp. Mari-Leene armastab üle kõige mitmesuguseid käelisi tegevusi. 3D pusle hoiukarbist saaks ta ise endale vahva hoiulaeka meisterdada, kus hiljem oma meisterdamistarbeid hoida. Vaata kirja
Toomas 11 a eesti keel Saunalina. Suur ja mõnus saunalina, mille sisse end pärast pesemist keerata, teeb olemise turvalisemaks ja tuju heaks.
Angelika 11 a eesti keel Värviraamat Saladuslikud stressivastased värvipildid. ajakiri Lõbusalt punktist punkti, telefoni kaaned. Angelika on väga aktiivne ja sportlik tüdruk, aga peale kooli ja trenne on hea vaikselt laua taga istuda, värvida põnevaid pilte ja ühendada punkte. Ta palus väga lisada ka teise soovi, milleks on uued telefoni kaaned, sellised, kuhu saab vahele panna oma bussisõidu kaardi, kui ta trenni sõidab.
Karoliine 11 a eesti keel Mustkunstikohver. Suvel leidis Karoliine juhuslikult raamaturiiulist ühe vana mustkunstiraamatu. Seda sirvides tekkis tal huvi erinevate trikkide vastu. Nüüd on tema sooviks saada endale oma isiklik mustkunstnikukohver, et veel rohkem trikke selgeks õppida. Vaata kirja
Cristine 13 a eesti keel P. Hawkinsi raamat Vete sügavusse. Cristine on hakanud vanemate laste eeskujul järjest rohkem lugema. Põnevad krimilood on pimedal talveõhtul haaravad kaaslased.
Karoliina 13 a eesti keel Raamat VERIKAMBI Verikambi Autor: REELI REINAUS . Karoliinale meeldib väga lugeda. See on hetk, kus ta saab olla oma mullis. Lugemine on rahustav ja annab ka uusi teadmisi.
Tiina 14 a eesti keel Saunalina. Meie pere uus neiu rõõmustab ilusa, suure ja pehme saunalina üle.
Eliise 14 a eesti keel Lokitangid. Eliise soovib endale kingituseks lokitange, millega saab juustesse spiraalseid lokke keerutada.
Taavi 16 a eesti keel Mängude komplekt Tark mees taskus. Taavile meeldib uusi teadmisi omandada ja mälu treenida.
Jaanus 16 a eesti keel Akupank. Jaanus soovib akupanka, et telefoni saaks laadida ka kodust väljaspool.
Tõnis 17 a eesti keel Hõbedast kaelakett. Tõnise suur soov on saada endale hõbedast kaelakett.
Steven 17 a eesti keel Taskulamp. Steven on hulljulge ja seiklushimuline noormees, kellele meeldib ennast proovile panna.
Kadi 18 a eesti keel Seltskonnamäng Äsk ja raamat Koera elu mõte. Kadi on kultuurihuviline neiu, kes armastab lugeda, aga ka lauamänge mängida.
Kristiina 18 a eesti keel Britney Spears Fantasy naiste parfüümvesi EdP 100 ml. Kristiina on ilus noor neiu, kes õpib kodust kaugemal. Ta soovib jõulukingiks kosmeetikat.
Karin 21 a eesti keel Joiki kätekreem, näokreem ja kehakreem. Karinile meeldib end hellitada ja ta armastab häid lõhnu.
Minu poolt valitud laps
Nimi Vanus Keel Unistus Hind