Lääne-Virumaa

Vinni Perekodu, MTÜ Maria Lastekeskus
Jõulumaja nr 19
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Mariliisa 3 a eesti keel Magnetoola. Mariliisa on jõudnud vanuseni, kus on hakanud kuulama muusikat, eelkõige lastelaulusid. Muusika saatel on ta hakanud paremini liikuma ja tema motoorika on paranenud. Muusika kuulamine muudab teda ka rahulikumaks.
Elizaveta 3 a eesti keel Mängukomplekt Maša maja. Elizavetale meeldib väga multifilmi Maša ja muidugi ka karu. Nukk Mašaga mängib piiga kodumängu. Tore oleks, kui Mašal oleks oma maja. See teeb mängu veel huvitavamaks.
Dmitri 4 a eesti keel Mängukomplekt Karu maja. Dmitri ja Elizaveta mängivad palju koos. Toredast multikast pärit mänguasjad teeksid lastele palju rõõmu.
Artjom 4 a eesti keel Autode parkimismaja. Kuna autod on Artjomi igapäevased seltsilised, on vaja need kusagile puhkama sättida. Miks mitte parkimismajja!
Kevin 6 a eesti keel Puldiauto. Kevinile pakuvad huvi kõiksugu autod ja masinad. Tihti jäljendab ta nende sõitu. Kevinit rõõmustaks väga, kui ta saaks endale auto, mida saab päris ise juhtida. Kõige suuremaks unistuseks oleks saada endale pedaalidega traktor, kuhu saaks ka ise peale istuda, aga kuna need on väga kallid, siis oleks poisile palju rõõmu ka mõnest puldiga juhitavast masinast. Vaata kirja
Konstantin 7 a eesti keel Mänguekskavaator. Kodu lähedal töötab ekskavaator, mille toimetamist Konstantin huviga jälgib. Ta soovib väga endale ekskavaatorist mänguasja. Vaata kirja
Veiko 7 a eesti keel Puldiga auto. Veiko on laps, kes mängib hea meelega ja hoolega autodega. Aga auto, mida saab juhtida nagu pärismasinat, on eriti lahe.
Ain 7 a eesti keel Mängukombain. Ain soovib endale väga viljakombaini. Lastekodu ümber oleval põllul kasvas sellel aastal rukis. Viljakoristuse ajal istus Ain koos teiste väiksemate poistega aia ääres, jälgides kombaini tööd. See oli nii huvitav, et nüüd soovib ta endale sellist mänguasja, millega saaks just viljakoristamist mängida.
Sander 8 a eesti keel Piraadi merevõitluse komplekt vasarhaiga. Sander on poiss, kellele meeldib asju välja mõelda ja mängida huvitavaid mänge. Erinevad tegelased aitavad mõtteid veel lennukamaks muuta. Vaata kirja
Kirill 9 a eesti keel Air Hogi mängukomplekt. Danil ja Kirill on vennad. Ja et mõlemal oleks oma masinad, on poiste soovid ühesugused. Vaata kirja
Kristo 9 a eesti keel Dickie raadiosaatja. Kristole meeldib kodu territooriumil luurekat mängida. Raadiosaatja teeb selle mängu põnevamaks.
Anna-Liisa 9 a eesti keel Tool. Anna-Liisa on väga hoolas ning puhtust ja korda armastav laps. Talle meeldib teha koolitöid ülima täpsusega, ta ka joonistab ja värvib palju. Tüdruk unistab ratastega kontoritoolist, millega oleks äge end vahepeal keerutada ja mõtteid koguda. Eriti tore oleks veel see, kui toolil oleksid ka käetoed, siis saaks ennast laua taga päris uhkena tunda. Vaata kirja
Danil 10 a eesti keel Air Hogi mängukomplekt. Nagu poistele ikka, on tehnika ja masinad ikka veel Danili huviorbiidis. Vaata kirja
Alice 10 a eesti keel Punane JBL kõlar. Alice tegeleb tantsuga. Tore oleks omada päris enda kõlarit, mille abi saab muusikat kuulata kõikjal.
Vitja 10 a eesti keel Dickie raadiosaatja. Nagu paljudele poistele, meeldib ka Vitjale luuremäng. Raadiosaatja teeb mängu mitmekesisemaks ja mängu saab kaasa haarata teisi lapsi.
Helen 10 a eesti keel Kõrvaklapid. Helenile meeldib väga muusikat kuulata. Eelmisel aastal tõi jõuluvana talle MP3-mängija. Sellel aastal soovib Helen kõrvaklappe, et muusika kuulamine oleks veel ägedam ja ei segaks teisi.
Andres 10 a eesti keel Spinneri-mäng. Andresele meeldivad mänguasjad, mis liiguvad. Tal on juba olemas spinner, millega saab halba tuju leevendada. Andres soovib mänguasja, mis sarnaneb spinneriga, aga oleks huvitavam, värvilisem ning suurem. Sellega oleks tal vahva mängida nii üksi kui ka teiste seltsis. Vaata kirja
Kert 11 a eesti keel Kinkekaart. Kert on tehnikahuviline poiss. Tema suureks sooviks on valida endale ise koos kasvatajate abiga meelepärane tehnikavidin, millega talveõhtutel aega sisustada. Just seetõttu soovib ta endale kinkekaarti, et oma jõuluunistus täita. Vaata kirja
Karina 12 a eesti keel Kinkekaart. Karina on noor neiu, kellele meeldivad ilusad ehted ja juuksekaunistused. Kuna poodides on valik suur, siis sooviks ta jõuluvanalt väga kinkekaarti, et oma jõulusoovid ise teoks teha.
Nikolai 12 a eesti keel Kinkekaart. Nikolai soovib ise valida endale vajalikku tehnikavidinat. Kinkekaart aitaks täita poisi jõulusoovi. Vaata kirja
Raigo 12 a eesti keel Kaasaskantav juhtmevaba kõlar. Raigole meeldib muusikat kuulata, kõlar annaks talle võimaluse oma lemmikmuusikat igale poole kaasa võtta ja kuulata, millal soovib. Vaata kirja
Martis 13 a eesti keel Kellraadio. Martis soovib olla juba piisavalt iseseisev, et ise vastutada hommikuse ärkamise eest. Samuti on enne uinumist hea raadiost muusikat kuulata.
Sander 15 a eesti keel Kinkekaart. Sander on tehnikahuviline noormees, kes kuulab palju ka muusikat. Kinkekaardi eest sooviks ta endale valida kõrvaklapid, millega teisi häirimata oma toas lõõgastuda saaks.
Alex 15 a eesti keel Kinkekaart. Alex tegeleb usinalt kergejõustikuga. 15-aastasena oleks hea valida ise endale sobivad spordiriided, selleks annab kinkekaart hea võimaluse.
Sabrina 15 a eesti keel Peegel. Sabrina on stiiliteadlik neiu, kes soovib alati hea välja näha. Selleks, et tal see hästi õnnestuks, soovib ta endale oma tuppa suurt peeglit, kus saaks end täispikkuses näha.
Jaak 16 a eesti keel Kinkekaart. Jaak on kasvav poiss, kellel on väljakujunenud maitse oma riiete ja jalanõude suhtes. Kinkekaardiga saaks ta vajaliku poest ise valida. Jaak on ka tubli spordipoiss ja uued spordijalanõud annavad trenni tegemisele alati hoogu juurde.
Vadim 16 a eesti keel Kinkekaart. Vadim soovib endale ise sobiva ja vajaliku kingituse valida. Kinkekaart annab selleks võimaluse.
Maria 17 a eesti keel Föön. Marial on pikad ja paksud juuksed. Föön oleks noorele neiule tore jõulukink.
Aleksander 17 a eesti keel Kinkekaart. Aleksander on noormees, kes hoolitseb oma välimuse eest põhjalikult. Et kõik täiuslik oleks, sooviks ta endale ka head lõhna. Kinkekaart oleks abiks noormehe soovi täitumisel.
Mallar 17 a eesti keel Kinkekaart. Kinkekaardiga saab Mallar ise endale sobiva kingituse välja valida.
Heikko 18 a eesti keel Kinkekaart. Kinkekaardiga saab Heikko ise endale sobiva kingituse välja valida.
Ele 18 a eesti keel Kaasaskantav juhtmevaba kõlar. Ele käib kutsekoolis ja on palju kodust ära. Kõlariga saab oma lemmikmuusikat igal pool kaasas kanda ja seda soovi korral kuulata. Kingitus olemas
Gabriel 19 a eesti keel Kinkekaart. Kosmeetikatooteid vajavad ka noormehed. Gabriel ostaks endale meelsasti vajamineva ise.
Igor 19 a eesti keel Kinkekaart. Kinkekaart annab võimaluse Igoril ise endale sobiv kingitus välja valida.
Ragnar 21 a eesti keel Kinkekaart. Ragnar on kehakultuuri õppiv tudeng. Kinkekaardi abil saab ta soetada endale vajalikke spordiriideid.
Christina 22 a eesti keel Kinkekaart. Kosmeetikat ei ole tüdrukute jaoks kunagi liiga palju. Ka Christina ei ole selles suhtes erand. Hea kosmeetika kulub alati marjaks ära ja teeb rõõmu.
Jõulumaja nr 33
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Aleksandr 16 a vene keel Nike spordikott. Aleksandr on tubli spordipoiss, kes ootab jõuluvanalt mahukat spordikotti. Vaata kirja
Dmitri 17 a vene keel Mänguri arvutihiir. Dmitrile meeldib muusika. Ta mängib kitarri ja klaverit. Noormees soovib jõuluvanalt mänguri arvutihiirt. Vaata kirja
Vladimir 18 a vene keel Mikrolaineahi. Vladimirile meeldib muusika ja sport. Iseseisvasse ellu astuvale noormehele kuluks ära mikrolaineahi, millega saaks kiiresti endale sööki soojendada. Vaata kirja
Minu poolt valitud laps
Nimi Vanus Keel Unistus Hind