Ida-Virumaa

MTÜ Asenduskodu Südamepaik, MTÜ Avatud Värav Kiikla Lastekodu, Kohtla-Nõmme Lastekodu, Laste Hoolekande Asutus Lootus, MTÜ Maria ja Lapsed, Kohtla-Nõmme Lastekodu, Kohtla-Järve Lastekodu ja Narva Sotsiaaltöökeskus
Jõulumaja nr 20
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Daniel 1 a vene keel Heliline mäng "Lõbus loomaaed". Väike Daniel ootab jõulukingiks midagi vahvat, mis teeb meele rõõmsaks ja on ühtlasi ka õpetlik. Kingitus olemas
Kristjan 5 a vene keel Puldiga auto. Kristjan on väga uudishimulik poiss, kes armastab üle kõige autosid.
Anton 7 a vene keel Tõukeratas. Anton on aktiivne poiss, kes õpib esimeses klassis. Tõukerattaga kihutamine on tema suur unistus. Vaata kirja
Viktoria 7 a vene keel Barbie-merineitsi. Vika õpib esimeses klassis. Ta on väga uudishimulik ja armastab ilusaid nukke. Vaata kirja
Vitali 8 a vene keel Robotkala ja akvaarium. Vitalile meeldivad väga loomad. Kahjuks lastekodus ei tohi lemmiklooma pidada. Vitali suur unistus on akvaarium, robotkala teeks tal tuju heaks. Vaata kirja
Valeri 8 a vene keel Puldiga koer. Ka Valeri on suur loomasõber. Ta vaatleb ja võrdleb erinevaid putukaid ja ta lemmikloom on koer.
Sofia 8 a vene keel Lego. Sofia soovib kingiks saada suuremat Lego Cityt. Ta armastab legosid kokku panna ja see arendab hästi fantaasiat. Vaata kirja
Semjon 10 a vene keel Kinkekaart. Semjoni pere lapsed otsustasid, et tahavad ise valida kaupluses endale midagi. See on tore põhjus teha koos perega üks jalutuskäik Narva linna peal.
Anastassija 12 a vene keel Kinkekaart. Anastassija soovib oma jõulukingi ise kaupluses välja valida.
Diana 12 a vene keel Juhtmevaba kõlar. Dianale meeldib üle kõige muusikat kuulata. Kaasaskantava kõlariga saaks muusikat kuulata igal pool.
Dima 12 a vene keel Juhtmevaba kõlar. Klassikaaslastel on sellised kõlarid, Dima soovib endale ka sellist kõlarit, millega saab igal pool muusikat kuulata.
Daniil 13 a vene keel Kinkekaart. Astri Keskuses on Daniili lemmikkauplus FishSport. Daniili hobi on kalapüük.
Diana P 13 a vene keel Juhtmevaba kõlar. Dianale meeldib väga muusikat kuulata. Kaasaskantava kõlariga saaks oma lemmikmuusikat kuulata igal pool.
Vitali 14 a vene keel Kinkekaart. Vitali ei tea veel täpselt, mida ta jõuluvanalt ootab. Ta otsustas, et valib ise kaupluses midagi meelepärast välja.
Kirill 15 a vene keel Kinkekaart. Kirilli pere lapsed otsustasid, et tahavad ise valida kaupluses endale midagi. Pere ja sõpradega koos linnaminek on juba pool kingitust.
Polina 15 a vene keel Ripsmetušš, silmapliiats, meigieemaldaja ja kosmeetikakott. Polinal on meigikunsti peale annet. Talle meeldib vaadata blogidest meiginippe ja neid katsetada. Vaata kirja
Igor 15 a vene keel Kinkekaart. Igorile meeldib vabal ajal jalgrattaga sõita. Ta arvab, et see on tervisele väga kasulik.
Polina 17 a vene keel Ripsmetušš, silmapliiats ja meigieemaldaja. Polina õpib kutsekoolis esimesel kursusel. Talle meeldib enda eest hoolitseda ja ilusat meiki teha. Vaata kirja
Agnes 17 a eesti keel Kinkekaart. Agnes asub varsti iseseisvalt elama. Täiskasvanuks olemine eeldab ka esinduslikku välimust.
Regina 17 a vene keel Kinkekaart. Regina õpib kutsekoolis teisel kursusel kokaks. Kvaliteetne kosmeetika teeb noorele neiule alati rõõmu.
Daniil 17 a vene keel Kinkekaart. Daniili pere lapsed otsustasid, et tahavad ise valida kaupluses endale midagi. See on veel üks põhjus jalutada Narva kauplustes.
Milana 18 a vene keel Kinkekaart. Milana pere lapsed otsustasid ühiselt, et valivad endale ise kaupluses midagi. Pärast jõule ootab lapsi siis üks vahva ühine linnaskäik. Vaata kirja
Maria 18 a vene keel ampoon, palsam ja kehakoorija. Maria õpib kutsekoolis teisel kursusel. Vabal ajal meeldib talle mängida lauatennist ja pärast trenni on mõnus end värskendada.
Violetta 19 a vene keel Kinkekaart. Violetta on Tartu Ülikooli esimese kursuse tudeng. Jõuluvanalt igatseb ta kinkekaarti, et jõuluvana tööd pisut kergendada ning endale ise kingitus valida :) Vaata kirja
Alesja 19 a vene keel Kinkekaart. Alesja pere lapsed otsustasid, et tahavad ise valida kaupluses midagi endale. Pärast jõule ootab lapsi siis ees tore jalutuskäik koos perega Narvas.
Aleksandr 19 a vene keel Kinkekaart. Aleksandri pere lapsed otsustasid, et tahavad ise kaupluses endale midagi meelepärast valida. Koos sõbraga on linnas ja poodlemas tore käia.
Kostja 19 a vene keel Akupank. Kostja on Virumaa Kolledþi esimese kursuse üliõpilane. Akupank on abiks telefoni laadimisel igal pool.
Alina 21 a vene keel Kinkekaart. Alina pere lapsed otsustasid, et tahavad ise midagi endale kaupluses jõulukingiks valida. Sõpradega koos on linnas ja poodides tore käia.
Jõulumaja nr 27
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Gert 4 kuud eesti keel Voodikarusell muusikaga. See aitab rahulikult uinuda ja arendab silmadega jälgimist
Pille 11 kuud eesti keel Kaisunukk. Beebi vajab turvatunnet ja lähedust. Kaisunukk aitab lisaks kasvatajale seda turvatunnet öösiti hoida. 
Sofia 1 a eesti keel Kelk. Jalutuskäigud talvel oleksid kelguga palju lõbusamad ja pakuksid Sofiale palju rohkem rõõmu kui lihtsalt vankris istudes.
Sergo 1 a eesti keel Arendav mänguasi. Sergo tunneks rõõmu mõnest vahvast arendavast mänguasjast.
Marta-Liisa 2 a eesti keel Arendav mänguasi. Marta-Liisale meeldib kuulata muusikat ja talle sobivad hästi käelist tegevust arendavad mänguasjad.
Sileene 2 a eesti keel Arendav mänguasi. Väikesele Sileenele meeldib erinevaid mänguasju uudistada ja proovida.
Gerli 3 a eesti keel Laste süntesaator. Gerlile meeldib väga muusika ja muusikariistadega mängida.
Jegor 3 a eesti keel Mängurool. Jegor on viimasel ajal hakanud üha rohkem huvi tundma autode vastu. Mänguautosid on tal juba mitmeid. Samuti meeldib talle muusika ja vilkuvad tuled. Autorooliga saaks laps tunda end kui päris autojuht. Ja nii vahva on ju ise signaali anda!
Irina 4 a eesti keel Nukk koos nukuvankriga. Irinale meeldib väga nukkudega mängida ja nende eest hoolitseda. Laps on hingelt väga püsimatu, kuid nukuga mängimisel on ta hoolas ja hoolitsev. Näeme, et see aitab tal tegevustes õppida püsivust.
Kert 5 a eesti keel Puldiauto. Kerdile meeldib puldiga autot juhtida, tal pole kunagi sellist autot olnud.
Kirill 5 a eesti keel Ralliauto. Kirillile meeldivad puldiautod ja nendega mööda tuba ringi kihutada.
Martin 5 a eesti keel Mänguauto. Martinile väga meeldib autoga mängida, tal on automängudes alati põnevust ja seiklust. Tema mängud ei ole kunagi ühekülgsed, toimub mõtestatav tegevus, kus autojuht käib tööl ja poes.
Kerli 6 a eesti keel Elsa nukk. Meil oli kodus Elsa nukk, aga see läks katki ja laps soovib niiväga uut.
Kenneth 6 a eesti keel Puldiauto. Kennethile meeldib väga autodega mängida ja puldiga autot juhtida on eriti lahe tegevus.
Oksana 7 a eesti keel Nukk. Oksanale teeb nukkudega mängimine suurt rõõmu ja ta sooviks väga endale üht uut nukku koos vankriga.
Kärola 8 a eesti keel Laste meigikomplekt. Kärolale meeldib väga oma vanemat õde jäljendada, mistõttu ta kasutab mõnikord salaja tema meigitarbeid. Need ei ole aga lapse nahale sobilikud. Samuti tekitab see õdede vahel pingeid. Pisikese preili sooviks ongi nüüd oma isiklik meigikomplekt, millega meiginippe harjutama hakata. Vaata kirja
Angelika 9 a eesti keel Tõukeratas. Tõukerattaga saab Angelika õues lõbusalt aega veeta ja trikke teha.
Olga 9 a eesti keel Droon. Olga on juba pikalt unistanud oma droonist. Asenduskodu lähedal on ta näinud suuremaid poisse neid lennutamas ning tüdrukul tekkis samuti huvi lennumasinate vastu. Vaata kirja
Mihkel 9 a eesti keel Minilaser-taskulamp. Mihklile meeldib väga koos teiste pere lastega luurekat mängida. Eriti põnev on see talveõhtul õues pimedas. Suurepäraseks abiliseks olekski taskulambiga laser, millega meeskonnakaaslasele vajadusel märku anda ning pimedas asjadele otsa jooksmist vältida. Poisi soov oli, et laseri valgus oleks punane. Vaata kirja
Jekaterina 10 a eesti keel Raadiosaatjate komplekt. See komplekt pakuks Jekaterinale ja ta sõpradele palju elevust ning mängulusti. Vaata kirja
Fjodor 10 a eesti keel Minilaser-taskulamp. Fjodorile meeldib koos pere teiste lastega õhtupimeduses luuremänge mängida. Suurepäraseks abiliseks oleks laseriga taskulamp, millega on väga hea meeskonnakaaslasele märku anda. Ka peitust on õhtuhämaruses hoopis vahvam mängida. Taskulambi abiga on hoopis lihtsam kaaslased üles leida. Vaata kirja
Agnes 11 a eesti keel Ehted. Agnesel on väga vähe ehteid, ta on noor neiu ja tahab kaunis välja näha. Vaata kirja
Jegor 12 a eesti keel MP3-mängija. Jegorile meeldib väga omaette muusikat kuulata. MP3 abil saaks ta kuulata oma lemmikmuusikat teisi segamata.
Denis 13 a eesti keel Puldiauto. Denis on küll vanuse poolest juba suur poiss, kuid temas on säilinud lapselik pool. Kui vaid saaks, vaataks ta tundide viisi autovideoid. Samuti eelistab ta just pisemate laste seltskonda, et nendega koos autodega mängida.
Kairit 13 a eesti keel Akulaadija. Hea on, kui on kohe laadija omast käest võtta, kui telefon tühjaks saab. Vaata kirja
Anna-Liisa 15 a eesti keel Meigipoe kinkekaart. Anna-Liisa on noor neiu, kellele meeldib enda välimuse eest hoolitseda ning Youtube'ist meigivideoid vaadata. Põnev on uusi õpitud ideid katsetada, kuid selleks on vaja meigitarbeid.
Aleksandra 15 a eesti keel Akupank. Aleksandra on väga hea suhtleja ja suhtleb oma sõpradega väga tihti. Aga telefoni aku ei pea tihti vastu ja olulised kõned või teated jäävad vastu võtmata. Vaata kirja
Janne 16 a eesti keel LED-tuledega tossud. Jannel ei ole selliseid jalanõusid kunagi varem olnud ja ta väga sooviks neid endale saada. Vaata kirja
Aleksandr 16 a eesti keel Ristiga hõbekett. Aleksandr on vahva spordipoiss, kes hoolitseb väga oma välimuse eest. Ta on juba pikalt hõbeketti kandnud, kuid nüüd see purunes ja seda pole võimalik parandada.
Valeria 16 a eesti keel Hularõngas. Valerial on juba olemas hantlid, millega ta kodus treenib. Hularõngaga soovib ta treenida oma seljalihaseid, mis on tal üsna nõrgad. Vaata kirja
Oleg 16 a eesti keel Näohooldusmask. Oleg on sellises eas, kus tekivad vistrikud ja komedoonid ning see näomask on hea lahendus nende ärahoidmiseks.
Liisa 16 a eesti keel Meigikomplekt. Tüdruk on alles meie juurde elama tulnud ja tunneb väga puudust erinevatest meigivahenditest. Tal on kunstlistiannet ja tema meigioskusi on vahva nautida. Ta meigib hea meelega ennast ja tulemus on tõesti kena, samuti aitab ta teistel alstel end ilusaks sättida ja meikida kui vaja väljasõidule minna.
Evelin 16 a eesti keel Hõbekett koos sõbrasüdamega. Evelinil on olemas väga pikaaegne sõbranna, kellega ta saab oma südame poolt jagada.
Jõulumaja nr 3
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Adelina 2 a eesti keel Nukuvanker. Adelina sai septembris kaheaastaseks ja sünnipäevakingiks ilusa suure nuku. Jõuluvanalt ootab Adelina pikisilmi nukuvankrit, et saaks nukku vahetevahel magama sättida. Vaata kirja
Maksim 5 a eesti keel Autod koos garaaþiga. Maksimile meeldib väga autodega mängida. Maksimi suureks sooviks on, et ta saaks oma autod ka garaaþi parkida. Maksim ootab jõuluvanalt kingikomplekti, kus oleks mõni auto ja garaaþ.
Ander 5 a eesti keel Suur kallurauto. Anderile meeldib väga omaette mängida. Suvel on liivakastis mõnus suure veoauto kastiga liiva vedada. Just suurt autot Anderil praegu ei ole. Ander ootab jõuluvanalt seda kingitust väga.
Liza 7 a eesti keel Kaisukaru. Lizale meeldib mängida pehmete mänguasjadega, neid kaisutada ja kussutada. Jõuluvanalt ootab Liza kaisukaru.
Kristjan 7 a eesti keel Auto mootorratta ja treileriga. Kristjanile meeldivad autod, mille seltsis ta veedab peaaegu kogu oma vaba aja. Kristjan soovib jõuluvanalt kingiks autot koos mootorrattaga.
Martin 8 a eesti keel Lauamäng. Martinile meeldib lisaks autodega mängimisele ka lauamänge mängida. Ta ootab jõuluvanalt kingiks mõnda põnevat lauamängu. Vaata kirja
Andra 9 a eesti keel Tiibadega poni. Andrale meeldivad üle kõige ponid ja hobused. Ta käib igal suvevaheajal ratsalaagris ja lastekodus on Andra meelistegevuseks ponide söötmine. Jõuluvanalt ootab Andra seekord tiibadega poni, mida tema kollektsioonis veel ei ole. Vaata kirja
Mihhail 9 a eesti keel Kõrvaklapid. Mihhailil on tahvelarvuti, kus ta vabal ajal mängib mänge või kuulab muusikat. Mihhaili kingisooviks on kõrvaklapid. Vaata kirja
Aleksandra 10 a eesti keel Kõrvaklapid. Aleksandral on olemas tahvelarvuti ja jõuluvanalt soovib ta saada kõrvaklappe, et kuulata muusikat teisi häirimata. Vaata kirja
Tatjana 12 a eesti keel Rula. Tatjana on sportlik tüdruk, kes on osalenud juba mitmel aastal SEB Heategevusfondi mai- ja sügisjooksul. Jõuluvanalt ootab Tatjana kingituseks rulat, et veeta oma vaba aega rulaga sõites. Lastekodu juures on ka kergliiklustee ja soov on õppida rulaga sõitma.
Dmitri 12 a eesti keel Arvutikõlarid. Dmitri on sportlik pois, kes mängib korvpalli ja on aktiivne liikuja. Puhkehetki veedab ta tihti arvuti juures. Jõuluvanalt ootab Dmitri kingiks arvutikõlareid.
Ele 14 a eesti keel Rula. Ele on väga sportlik tütarlaps, eriti sumomaadluses on ta näidanud häid tulemusi. Ele on käinud paljudes riikides sumovõistlustel ja saavutanud oma kehakaalus auhinnalisi kohti. Ele võtab aktiivselt osa kõigist lastekodu üritustest, mis on seotud liikumise ja sporditegevusega. Ele käib koolivaheaegadel ka ratsalaagris, sest tema lemmikloomad on hobused. Jõuluvanalt soovib Ele rula, et koos Tatjanaga õppida uut spordiala ja veeta aktiivselt sportides koolivaheaega.
Andre 14 a eesti keel Kinkekaart. Andre on sportlik poiss, kes mängib korvpalli ja veedab vaba aega tihti spordisaalis. Kingiks soovib ta saada kinkekaarti, et ise valida spordipoest huvitav ja vajalik asi.
Natalja 15 a eesti keel MP4-mängija. Natalja meelistegevuseks on vabal ajal kuulata muusikat. Jõuluvanalt ootab Natalja MP4-mängijat.
Janek 17 a eesti keel Mängurite arvutihiir. Janek lõpetas põhikooli ja õpib Tartu Kutsehariduskeskuses koka erialal. Eelmisel aastal sai Janek sponsori toel jõuludeks sülearvuti. Janek soovib vaba aega sisustada arvutil koos sõpradega mängides.
Jõulumaja nr 34
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Keevin 1 a vene keel Muusikaga mänguasi. Keevin reageerib väga hästi muusikale, ta eristab ja teeb suure rõõmuga kaasa loomade-lindude hääli.
Diana 2 a vene keel Nukk koos vankriga. Diana mängib väga palju nukkudega. Ta paneb neid magama, toidab ja hellitab. Tüdruk soovib üht uut nukku, keda saaks vankrisse tuttu panna, kiigutada ja unelaulu laulda.
Nastja 3 a vene keel Tüdrukute 3-rattaline tõukeratas. Väike Nastja oleks sellise ratta üle oi kui õnnelik!
Dajana 5 a vene keel Barbie-merineitsi. Dajana kogub Barbiesid. Väike Merineitsi on tema lemmik-muinasjututegelane.
Alisa 5 a vene keel Printsessiga voodipesu. Alisa tunneb rõõmu ilusatest asjadest. Printsessid on piiga lemmiktegelased kõikides lugudes. Õnnelik printsess voodipesul aitaks tal õnnelikke unenägusid näha.
Artur 6 a vene keel Minecrafti lego. Arturile meeldivad väga legod, linnade ehitamine ja maailmade väljamõtlemine tuleb tal hästi välja.
Alex 7 a vene keel Puldiga helikopter. Alexile meeldivad kõik liikuvad masinad. Jõuluvanalt soovib ta üle kõige puldiga kopterit.
Nikita 7 a vene keel Legoauto. Nikita armastab legosid ja autosid.
Daša 8 a vene keel Printsessiga voodipesu. Daða peab lugu printsessidest ja tahab näha õnnelikke unenägusid.
Vladik 9 a vene keel Robot-transformer või lego. Vladikule meeldib legodega mängida, praegu on poisi suured lemmikud kõikvõimalikud robotid.
Pavel 11 a vene keel Minirula. Pavel on aktiivne ja tubli spordipoiss, kes soovib jõuluvanalt rula.
Anastassia 15 a vene keel Juhtmevaba kõlar. Anastassia teab muusikast palju! Jõuluvanalt palub ta juhtmevaba kõlarit, mida saaks igale poole kaasa võtta.
Daniil 15 a vene keel Lauamikrofon. Daniilile meeldib muusikat kuulata. Lauamikrofoniga on heli puhas ja selge.
Ruslan 16 a vene keel Arvuti veebikaamera. Ruslan on suur arvutisõber, ta unistab veebikaamerast.
Maksim 16 a vene keel Suured kõrvaklapid. Maksim on suur arvutisõber. Suured kõrvaklapid on mugavad ja nendega saab kuulata oma lemmikmuusikat teisi segamata.
Sergei 17 a vene keel Mikrolaineahi. Sergei astub varsti iseseisvasse ellu. Kodus sooja söögi valmistamisel oleks suur abi mikrolaineahjust.
Oleg 17 a vene keel Pardel. Oleg hoolitseb oma välimuse eest. Pardel on just see, mida ta soovib.
Nikita 17 a vene keel Arvuti veebikaamera. Nikita palus, et jõuluvana tooks talle veebikaamera, mille saab arvuti külge ühendada.
Eduard 18 a vene keel Pardel. Eduard teab, et mees peab hea välja nägema. Ta loodab, et jõuluvana täidab tema soovi.
Nastja 18 a vene keel Teeserviis. Nastja astub tänavu lastekodust iseseisvasse ellu. Ilus teeserviis oleks neiule tore jõulukink.
Anatoli 18 a vene keel Elektriline teekann. Anatoli valmistab endale hommikuti ise süüa. Uus teekann on tema suur jõulusoov.
Daša 19 a vene keel Kosmeetikakomplekt. Daša on kena noor neiu, kes soovib jõuludeks pisut täiendust oma kosmeetikakotti.
Jõulumaja nr 35
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Daniil 2 a eesti keel Suur mänguauto ja pakk mähkmeid (kuni 16 kg). Daniil on rõõmsameelne elava loomuga poiss. Nagu enamikule poistele, meeldib ka Daniilile autodega mängida. Daniilil oleks vahva põristada suure autoga, millele saab erinevaid lelusid peale laadida.
Adelia 5 a vene keel Lõõgastava muusikaga CD-d, helidega raamat. Adelia sai mõni aeg tagasi pärast operatsiooni kuuljaks. Rahustavad-meeldivad muusikahelid aitaksid lapsel kohaneda tema jaoks seni tundmatu maailmaga.
Pavel 8 a eesti keel Puldiga juhitav auto. Pavel on mänguhimuline laps. Pavelile teeks kindlasti rõõmu üks kena puldiga juhitav mänguauto, mis aitaks arendada tajuma ruumi ja vahemaid mänguautoga manööverdamisel. Vaata kirja
Ksenia 10 a vene keel Mängud Kutsikate patrull. Kseniale meeldivad väga koerad. Ta jäljendab sageli koerte tegevusi ja häälitsusi. Vaata kirja
Roman 14 a vene keel Spordivahendid: hantlid või ekspander. Roman on väga aktiivne ja energiline noormees. Talle meeldib tegeleda erinevate spordialadega. Hommikuvõimlemiseks hantlid, ekspander või mingi muu spordivahend on talle hea enesetunde saavutamiseks asjakohane kingitus.
Eduard 17 a eesti keel Sitsriidest lapid. maiustused. Eduard suhtleb ainult viibete ja häälitsuste abil. Noormehe meelistegevuseks on erinevat värvi sitsist lappide voltimine ja muidu käes mudimine. Maiustused maitsevad Eduardile ka väga.
Nastja 17 a vene keel Raamat õigest toitumisest ja (noore) organismi vajadustest. Nastja on mõneti heitliku meelega ja ka tema valikud toitumisel on sageli heitlikud. Seetõttu on väga asjakohane üks asjalik ja tark raamat heaks nõuandjaks ning ka heaks sõbraks lugemisel ning kogemuste omandamisel. Pealegi aitaks selline raamat neiul ka ennast tundma õppida. Vaata kirja
Nadežda 19 a vene keel Rahakott. Nadežda on neiu, kes sellest sügisest asus osaliselt iseseisvalt käima uues koolis Urvastes. Kuna sõiduks kooli peab kasutama erinevaid kaarte ja raha, oleks ta väga õnnelik uue rahakoti üle.
Jõulumaja nr 36
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Daniil B. 2 a vene keel Näpuvärvikomplekt. Daniilile meeldib väga joonistada.
Daniil Br. 2 a vene keel Hüppepall. Ma armastan mängida palliga.
Juri 4 a vene keel Jope ja soojad püksid. Juri soovib jõuluvanalt mugavat sooja jopet ja talvepükse. Vaata kirja
Nicol 4 a vene keel Lumivalgekese lego. Nicol soovib saada jõuludeks lego. Nicol on väga tubli legotükkide koristaja.
Mia 5 a vene keel Beebinuku käru. Mia soovib jõuluvanalt beebinuku käru või toidunõude komplekti nukkude jaoks.
Romeo 5 a eesti keel Sinine puldiauto. Puldiga auto, kuna olen 5-aastane ja mind huvitab autode remont. Vaata kirja
Anna 5 a vene keel Legokomplekt Lumekuninganna ja igavene talv. Mulle meeldib legodega mängida. Anna ootab jõuluvanalt Anna ja Elsa lego. Vaata kirja
Romil 6 a eesti keel Raadio teel juhitav auto Audi. Ma armastan autosid ja kõiki komme!
Aleksandr 6 a vene keel Mosaiik ja binokkel. Ma armastan mängida.
Ksenia B. 7 a vene keel Melissa ja Doug nukk. Ksenia armastab mängida väikeste nukkudega. Neid on tore riietada, sööta ja pesta. Ksenia: Kui kasvataja aitab, õmblen nukule ise riided! Vaata kirja
Rebeka 8 a eesti keel Beebinuku söögitool. Rebeka suur unistus on söögitool beebinukule.
Roman 9 a vene keel MP3-mängija. Roman soovib endale väga MP3-mängijat, et saaks lemmikmuusikat kuulata. Vaata kirja
Kirill H 10 a vene keel Droon. Kuna Kirillile meeldib väga viibida looduses, siis tema kingisoov on droon, mida oleks võimalik lennutada. Kirill: Ma soovib hiljem osta sellele lennukile ka kaamera, et pildistada loodust.
Regina 10 a eesti keel Väike õppekell ja hommikusöögikomplekt + Weleda lastešampoon ja dušigeel. Regina soovib neid kingitusi sellepärast, et valis need välja katoloogist. Vaata kirja
Veniamin 10 a vene keel Kollane puldiauto. Veniamin: Soovin väga jõuluvanalt autot, mis sõidaks puldiga juhtimisel. Vaata kirja
Volodja 10 a vene keel Mikroskoop. Ma tahan vaadata mikroskoobis mikroope.
Vadim 11 a vene keel Arvutihiir ja kõrvaklapid. Arvuti hiir on vajalik selleks, et oleks isiklik ja ei peaks pidevalt kasvatajalt küsima. Vadim armastab muusikat ja tahab seda kuulata läbi kõrvaklappide. Vaata kirja
Arkadii 11 a vene keel MP3-mängija. Arkadii armastab muusikat kuulata ja tema suur soov on oma isiklik MP3-mängija.
Nikolai 12 a vene keel Mobiiltelefon. Nikolai unistab telefonist, et saaks helistada emale ja sõpradele. Vaata kirja
Kristina 12 a vene keel Telefon. Ma igatsen oma ema ja tahaks talle sagedamini helistada. Vaata kirja
Nastja M 12 a vene keel Juukseharjade komplekt ja juuksehooldusvahendid. Nastjal on pikad ja paksud juuksed, mis nõuavad pidevat hoolt. Talle meeldib oma juuste eest hoolt kanda. Vaata kirja
Alissa 13 a vene keel Käsitöökomplekt. Alissa palub jõuluvanalt käsitöökomplekti käevõrude valmistamiseks. Vaata kirja
Indy 13 a eesti keel Hiirematt. Ma soovin suurt hiirematti, sest mulle meeldib arvutiga mängida.
Maksim 14 a vene keel Spordidress. Maksim on sportlik ja aktiivne noormees, kes soovib jõuluvanalt lahedat ja praktilist spordidressi. Vaata kirja
Jevgeni 14 a vene keel Koolikott. Jevgeni tuli ise lastekodusse, kuna päriskodus oli keeruline. Tal ei ole hetkel väga palju isiklikke asju. Seetõttu ootab ta jõuluvanalt koolikotti, kuhu panna oma koolivihikud ja õpikud.
Andrei 14 a vene keel Valgustusega mikroskoop. Mulle meeldib läbi mikroskoobi vaadata!
Nastja P. 15 a vene keel Ratastega kontoritool. Nastja soovib laua taga joonistada, kirjutada ja puslesid kokku panna. Tikkida meeldib talle ka. Tool on aga nii vana, et Nastja selg väsib kiiresti ära. Nastja palub väga, et jõuluvana tooks talle uue ratastega tooli. Vaata kirja
Sveta 16 a vene keel Maniküürikomplekt. Svetale meeldib olla hoolitsetud ning kena välja näha. Vaata kirja
Ksenia K 16 a vene keel Ripsmetušš. Ksenia soovib väga oma välimusele rõhku panna, sest see aitab tal end enesekindlamalt tunda. Vaata kirja
Dmitri 17 a vene keel Kõlarid. Minu lemmiktegevuseks on muusika kuulamine. Ma teen ka ise muusikat. Läbi heade kõlarite on hea muusika veel parem!
Erik 17 a vene keel Meeste käekell. Ma soovin väga endale käekella.
Igor 17 a vene keel Käekell. Igor: Kuna aeg läheb kiiresti, tuleb käekella järgi jälgida aega, muidu ei saavuta elus edu.
Aljona 17 a vene keel MP3-mängija. Aljona suuerks unistuseks on MP3-mängija, et oma lemmikmuusikat kuulata ja end õnnelikuna tunda. Vaata kirja
Aleksei 17 a vene keel Kosmos. Täielik entsüklopeedia.. Alekseile meeldib lugeda ja omandada uusi teadmisi planeetidest, kosmonautidest ja sputnikutest.
Sven 20 a vene keel Kastide komplekt. Sven soovib jõuludeks riidest kastide komplekti.
Alar 20 a eesti keel Spordikott. Alar soovib Star Warsi spordikotti.
Kirill F 20 a vene keel MP3-mängija. Kirill on suur muusikafänn ja naudib teel kooli ning tagasi oma lemmikmuusika kuulamist. Seetõttu on tal suureks jõuluunistuseks MP3-mängija.
Rainer 20 a eesti keel Pottide ja panide komplekt. Rainer astub lähiajal iseseisvasse ellu. Hea on, kui uues elus on omad vahendid, millega süüa teha.
Jõulumaja nr 38
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Aleksandra 1 kuud vene keel Lamp Lammas Cloud. Aleksandra on väike beebitüdruk, kelle olemise atmosfääri saab pisut kodusemaks muuta üks vahva öölamp, mis valgustab laele ja seintele tähti.
Andrei 2 kuud vene keel Tegelustekk. Andrei on uudishimulik ja kiiresti arenev väikemees. Tegelustekk on hea võimalust tema arengu toetamiseks.
Danila 8 kuud vene keel Aktiivsuslaud heli ja valgusega. Danila on väike poiss, kes elab turvakodus juba sünnist alates. Ta areneb kenasti. Kõige rohkem meeldib talle mängida. Aktiivsuslaud heli ja valgusega on hea võimalus talle uusi kogemisi pakkuda.
Pavel 2 a vene keel BRIGHT STARTS mänguasi spinner Press&Glow,. Pavel on väga aktiivne ja liikuv laps, kellele meeldib avastada uusi asju ja mängida erksate liikuvate mänguasjadega.
Emilia 2 a vene keel Magnetnukk. Emilia õpib praegu iseseisvalt riietuma. Varem tegime koos pabernukke ja neile riideid ning mängisime, kuhu ja mida on vaja selga panna. Me teame, et poes on praegu olemas vahvad magnetnukud koos riietusega, mis aitavad sõnu õppida ja on abiks ka riietumisharjumuse kujundamisel.
Radmir 3 a vene keel Rong ja raudtee. Radmir on kiiresti arenev poiss, kes armastab autodega mängida, puslesid kokku panna ja eriti suure autoga ringi sõita. Talle meeldis väga üks rong, mis ta nägi oma sõbra käes. Radmir soovib jõuluvanalt ka endale just sellist rongi, mis sõidab raudteel.
Adelina 3 a vene keel Nukk. Adelina on väike tüdruk, kellele väga meeldib nukkudega mängida. Tal on olemas nukuvanker ja väike nukuvoodi, aga ei ole ilusat nukku. Vaata kirja
Ratmir 4 a vene keel Tõukeratas. Ratmirile meeldib väga tõukerattaga sõita. Praegu kasutab ta tüdrukute tõukeratast, aga unistab oma rattast.
Ljubomir 6 a vene keel Tõukeratas. Ljubomir on väga aktiivne poiss, kellele meeldib liikuda ja kiiresti edasi jõuda. Sellel suvel õppis ta tõukerattaga sõitma ja sooviks väga endale päris oma ratast.
Artjom 6 a vene keel Suur puldiauto. Artjom elab ühes majas Aleksandriga ja nad mängivad peaaegu alati koos. Puldiautode soov tuli poistel ühiselt: kui neil oleks mõlemal puldiga autod, siis saaksid nad Vormel 1 rallit mängida. Vaata kirja
Aleksandr 7 a vene keel Suur puldiauto. Aleksandr on esimese klassi õpilane, kellele meeldib jalgpalli mängida. Talle meeldib ka õues jalutada, jalgratta ja tõukerattaga sõita. Aleksandri suur hobi on autod, ta unistab suurest puldiautost ja loodab väga, et see mahub jõuluvana kingikotti.
Aleksandra 7 a vene keel Elsa kostüüm ja laste kosmeetika. Aleksandra lemmikmultifilm on Lumekuninganna ja igavene talv. Talle meeldib väga selle loo vapper peategelane Elsa. Oma sünnipäeval mängis Aleksandra, et ta on Elsa. Oli ainult üks mure, tal ei olnud Elsa kostüümi. Aleksandra soovib väga, et see oleks nüüd jõuluvana kingikotis. Vaata kirja
Anastassija 7 a vene keel GOLDEN BRIGHT pinball mängu. Nastjale meeldib joonistada ja puslesid kokku panna. Tema unistuseks on aga GOLDEN BRIGHT pinball mäng, mida talle meeldib väga mängida.
Marat 9 a vene keel MP3-mängija. Marat õpib teises klassis ja armastab muusikat kuulata. Ta palub jõuluvanalt MP3-mängijat koos kõrvaklappidega, et saaks oma lemmikmuusikat kuulata vabalt igal pool.
Marat 10 a vene keel Suurte ratastega puldiauto. Marat elab ühes kodus koos Aleksandri ja Artjomiga. Neile kõigile meeldivad väga autod ja Vormel 1. Seetõttu on neil ka üks suur soov.
Heigo 10 a vene keel Luukere kostüüm. Heigole meeldivad karnevalid. Talle meeldivad erinevad kostüümid ja ta palub kasvatajal iga kord endale erilist riietust. Ta tahaks väga, et tal oleks täiesti isiklik luukere-kostüüm, milles oleks endal kindel ja võitmatu tunne.
Veronika 12 a vene keel Minirula. Veronika tahaks õppida rulaga sõitma. Aga ta kardab alustada suure rulaga ja palus jõuluvanalt õppimiseks väikest rula. Vaata kirja
Ilja 13 a vene keel Bluetooth-kõrvaklapid. Ilja armastab muusikat kuulata ja sooviks seda teha teisi segamata. Vaata kirja
Andrei 14 a vene keel Pesapallikurikas ja pall. Andrei otsib endale huviringi, aga seda päris õiget pole veel leidnud. Ta on proovinud breiktantsu, kikkpoksi ja teisigi spordialasid. Praegu soovib ta proovida pesapallimängu.
Migel 14 a vene keel Troonide mängu raamatute 3. ja 4. osa, vene keeles. Viimasel ajal on Migel hakanud palju lugema. Talle meeldivad põnevikud, seiklused ja ulmekad, nagu näiteks Dan Browni raamatud. Praegu on ta suures vaimustuses Troonide mängust ja soovib jõuluvanalt just neid raamatuid.
Liisa 14 a eesti keel Baleriini varvassussid. Liisa käib tantsu huviringis juba ammu ja tihti osaleb linna etendustes pearollis. Ta unistab spetsiaalsetest tantsukingadest, nendes tantsides oleks ta nagu päris baleriin!
Ilona 15 a vene keel Raamatud. Ilona on väga vastutustundlik tüdruk, ta õpib üheksandas klassis, käib inglise keele, sotsiaalse suhtlemise, juuksuri- ja fotokursustel. Ta armastab lugeda ja tahaks, et tal oleks oma väike raamatukogu. Vaata kirja
Jegor 15 a vene keel Käekell. Jegor on vastutustundlik noormees ja tema jaoks on väga tähtis olla täpne. Seetõttu soovib ta ilusat käekella, mis aitaks olla õigel ajal kohal, aga oleks ka moekas. Vaata kirja
Sergei 15 a vene keel Arvuti mängukonsool. Sergei oskab arvutiga töötada ja armastab mängida ka. Vaatamata sellele, et tal on ainult üks tund aega arvutis olemiseks, tahaks ta proovida uusi mänge mängukonsooliga.
Danil 15 a vene keel MP4-mängija. Danil armastab muusikat kuulata. Tal on palju lemmikmuusikat, mida oleks hea kuulata just siis, kui vastav tuju tuleb.
Jevgeni 16 a vene keel Lego Technic. Jevgeni meisterdab legodest väga huvitavaid asju: kelli, mis tõepoolest töötavad ja lukke, mis sulguvad ja avanevad. Tal on üks mure: kui ta tahab mingit uut asja teha, on vaja eelmine asi ära lõhkuda. Seepärast unistab ta uuest legost, et ei peaks eelmist tööd kohe ära lõhkuma. Vaata kirja
Danil 16 a vene keel Nutitelefoni projektor. Danil on tehnikahuviline noormees, kes soovib jõuluvanalt nutitelefoni projektorit.
Anastassija 17 a vene keel Mikser. Anastasia elab asenduskodus kuni saab täisealiseks. Seejärel astub ta iseseisvasse ellu. Hetkel ei ole tal ühtegi tehnilist vidinat, mis võiks teda perenaisena köögis aidata. Piiga unistab oma isiklikust miksrist, et põnevaid roogasid valmistada.
Maksim 17 a vene keel Võileivagrill. Maksim saab varsti täisealiseks ja astub iseseisvasse ellu. Hetkel õpib ta keevitajaks. Noormees soovib jõuluks võileivagrilli.
Anika 18 a vene keel Astri keskuse kinkekaart. Anika on noor neiu, kes tahab igas olukorras hea välja näha. Talle meeldivad kenad kleidid ja ehted. Tema jaoks on väga tähtis, et ta saaks ise valida.
Vadim 19 a vene keel Bluetooth-kõrvaklapid. Vadim on noormees, kellele meeldib muusikat kuulata ja filme vaadata. Ta soovib kõrvaklappe, millega muusikat kuulates või filme vaadates ei segaks teisi.
Minu poolt valitud laps
Nimi Vanus Keel Unistus Hind