Läänemaa ja Saaremaa

Kuressaare Perekodu ja SA Haapsalu Hoolekandekeskus
Jõulumaja nr 21
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Ants 9 a eesti keel Mosaiik ja pusle. Ants on tubli ja toimekas poiss, kellele meeldib väga koos sõpradega mängida.
Sandra 11 a eesti keel Pusle ja raamat. Sandrale meeldib väga pusledega mängida ja üldse koos kasvatajaga midagi põnevat teha. Suurte puidust nuppudega puslesid meil on, millega mängida, aga magnetiga kalapüügi pusle oleks uus ja põnev. Õhtuti meeldib talle, kui loetakse unejuttu, üks uus raamat oleks ka tore kingitus.
Madis 12 a eesti keel Kell-raadio. Madis soovib kell-raadiot, et oma aega ise paremini planeerima hakata ja oma iseseisvust arendada. Ning mis teeks meele veelgi rõõmsamaks, kui oma toas kuulata just sellist muusikat, nagu hing ihkab! Vaata kirja
Jaanika 14 a eesti keel Tõukeratas. Tõukeratas on üks väga vahva vaba aja veetmise vahend, sportlikum alternatiiv jalutamisele. Tõukeratas on väga hea vahend ka tasakaalu ning koordinatsiooni harjutamiseks.
Jaak 14 a eesti keel Lastelauludega CD-plaadid. Jaak ei näe meie värvilist maailma, aga tajub seda kogu oma kehaga läbi muusika. Laule kuulates kõristab ta alati hoogsas rütmis kaasa mõnda kõristit.
Sille 15 a eesti keel Hüppeloom. Sille soovib täispuhutavat hüppelooma, sest tema eelmine loom läks suvel katki. See oli talle väga tähtis, ta hoidis teda alati süles ja patsutas vastu looma, tunnetades kehaga neid vibratsioone, mis edasi kandusid.
Elari 16 a eesti keel Jalgpallibuutsad. Elari soovib uusi jalgpallibuutsasid, et oma hobiga edukalt edasi tegeleda. Elari on jalgpalliga tegelenud juba II klassist alates ning siiani ei ole poisi huvi raugenud.
Maarika 18 a eesti keel Numbritega käekell. Kuna Maarika käib kodust kaugemal koolis ning peab palju bussidega liiklema, oleks üks ilus, suurte numbritega käekell talle suureks abiks õigeks ajaks sihtkohta jõudmisel.
Jõulumaja nr 30
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Ergo   eesti keel Apollo kinkekaart. Argole meeldib kuulata õhtutundidel enne uinumist ilusaid lastelaule.
Cevin 1 a eesti keel Mängukeskus. Cevin on meie väike pesamuna, kes avastab ja õpib iga päev midagi uut selle maailma kohta. Tema kingiks võiks olla midagi vahvat ja arengut soosivat, näiteks mängukeskus, et püsiks nii lustimise rõõm kui ka saaks avastada ja õppida jälle midagi uut ja toredat.
Tristjan 5 a eesti keel Apollo kinkekaart. Tristjan ja Ergo elavad ühes toas ja naudivad muusikat koos.
Mattias 8 a eesti keel Klahvpill. Mattiasele meeldib kuulata muusikat ja sellest osa saada tantsides või lauldes ja kaasa mängides.
Egeliis 8 a eesti keel Littlest Pet Shop komplekt. Egeliis on väga rõõmsameelne ja mänguhuviline laps. Praegu on tema ühed suurimad lemmikud Pet Shopid. Ta armastab neid koguda ja nendega mängida. Iga uue saadud Pet Shopi üle on tal alati tohutult hea meel ja pärast seda jätkub mängulusti kauemaks.
Edvin 8 a eesti keel Lego Ninjago. Edvin on mänguhimuline poiss. Eriti armastab ta kokku panna erinevaid legosid ja hiljem lasta fantaasial lennata ning igasuguseid põnevaid mänge nendega mängida. Kuna aga legod on päris kallid, siis tihti pole võimalik neid soetada. Seega kasutab ta seekordki võimalust ja soovib endale uusimat lego Ninjagot.
Daniil 9 a eesti keel Minidroon. Daniil on tehnikahuviline poiss, kes käib iga nädal kaks korda robootika ringis. Ta valmistab seal ise erinevaid motoriseeritud mänguasju. Ka kodus, kui midagi parandama hakatakse, on Daniil kohe juures ja pakub oma abi. Ta tahab õppida tundma erinevaid tööriistu ja -võtteid.
Annabel 9 a eesti keel Suur kahepoolne, suurendusega lauapeegel. Annabel on ratastoolilaps. Annabelile meeldib ilusaid riideid kanda, ennast meikida ja soenguid teha. Annabel käib pidevalt ennast esiku suurest peeglist vaatamas ja imetlemas. Oma toas tal peeglit veel ei ole. Ta ootab jõuluvanalt kingiks peeglit.
Jarek 9 a eesti keel Treilerauto. Jarekile meeldib mängida autodega, treiler on tema kogust veel puudu. Lõbus oleks koos kaaslastega mängida ja autosid treileri peale laadida. Vaata kirja
Iiris 10 a eesti keel Kinkekaart. Vabal ajal meeldib Iirisele vaadata DVD-lt eesti lastesaateid.
Angelina 10 a eesti keel Kinkekaart. Angelinale meeldib samuti jälgida lastesaateid DVD-lt. Apollos on hea valik laste DVD-sid, et valida sobivaid lastesaateid.
Georg 10 a eesti keel Virtuaalsed prillid. Georg soovib oma mängukonsoolile täienduseks virtuaalseid prille, et nautida mänguelamust veelgi enam.
Lisete 11 a eesti keel Väike õlakott. Lisete on väga hoolitsev oma välimuse suhtes. Tema südamesooviks on saada pisike armas õlakott, kuhu oleks hea välja minnes pista telefon, veepudel, võtmed ja samas stiilne välja näha.
Eimar 11 a eesti keel Arvutimäng. Eimari lemmiktegevuseks on telekast multifilmide vaatamine ja arvutis erinevate mängude mängimine. Eimaril ei ole veel GTA arvutimängu. Ta soovib seda jõulukingiks.
Deniel 11 a eesti keel Jalgpallipuutsad. Deniel on juba ammu soovinud käia jalgpallitrennis. Alates sellest sügisest liitus ta oma trenniga. Esimese trenni üle oli ta väga elevil ja ootab juba uusi trenne. Kuna Denielile jalgpall ja sellega seonduv väga meeldib, siis kindlasti valmistavad kingipakist leitavad puutsad talle suurt rõõmu.
Kevin 11 a eesti keel Seljakott. Kevin soovib seljakotti, sest talle meeldib käia laagris. Ka vanaema juurde külla minnes ja koolis on vaja kotti, kuhu mahutada kõik vajalikud õppevahendid. Vaata kirja
Margit 11 a eesti keel Laste tahvelarvuti. Margit on erivajadusega laps, kes tahab tunnetada oma kätega ja nautida kogetut.
Tormi 12 a eesti keel Raamat. Tormile meeldivad lood tuletornidest ja nende tekkeloost. Talle meeldib neid joonistada ja leida maakaardilt ning ta unistab mõningate tuletornide külastamisest. Vaata kirja
Hans 13 a eesti keel Jalgpalli puutsad. Hans käib kuuendat aastat jalgpallitrennis. Ta soovib uusi puutsasid, kuna vanad on väikeseks jäänud ja nüüd oleks vaja uusi, et trennis ikka mõnus joosta ja mängida oleks.
Mihkel 13 a eesti keel Arvutikõlarid. Mihkel on tehnika- ja muusikahuviline poiss. Talle meeldib väga oma lemmikmuusikat kuulata ja tihtipeale natuke valjeminigi. Sellega seoses soovib ta endale arvutikõlareid, et oma toas mõnusalt lemmikmuusikat nautida.
Quentin 13 a eesti keel Minidroon. Quentin huvitub droonidest. Möödunud aastal sai ta endale samuti minidrooni, kuid see läks oskamatusest kiiresti katki. Tänaseks on tal juba mõningad kogemused drooni lennutamise osas olemas ning ta sooviks väga uut drooni, mida oskab kindlasti juba paremini hoida.
Alina 13 a eesti keel Kõrvaklapid. Alinale meeldib oma toas tahvelarvutis vaadata filme ja kuulata muusikat. See on aeg iseendale ja teeb tuju rõõmsaks. Kõrvaklappe on vaja selleks, et teisi peremaja lapsi mitte segada. Vaata kirja
Anita 13 a eesti keel Soojad vettpidavad labakindad. Vettpidavate kinnastega oleks Anital talvel õues soe toimetada.
Kiona 14 a eesti keel Tõukeratas. Kionale meeldib tõukerattaga ringi vurada ja sellega ka koolis käia. Kuna tal endal isiklikku tõukeratast ei ole, siis tihti laenab ta seda oma kaaslaste käest. Praegu on üheks tema suuremaks sooviks saada oma isiklik tõukeratas, et ei peaks enam teistelt laenama... Et see oleks täitsa tema enda oma!
Henriette 14 a eesti keel Kinkekaart. Henriette on ratastoolilaps. Ta on väga aktiivne tüdruk, kes laulab hästi, käib diskodel, võtab osa kõikidest lastekodu üritustest ja koolipidudest. Kuna pidudel käimiseks on vaja ka ilusaid kleite, siis soovib Henriette endale jõulukingiks Seppälä kinkekaarti uue kleidi ostmiseks.
Geits 14 a eesti keel Suured kõrvaklapid raadio kuulamiseks. Geits armastab kuulata head muusikat. Geitsil on oma raadio, mida ta vabal ajal kuulab. Eriti meeldib talle muusika, mis hästi valjult mängib. Et mitte teisi lapsi häirida valju muusikaga, oleks Geitsil vaja kõrvaklappe. Nii saaks ta rahulikult kuulata oma lemmikuid igal ajal.
Elisabeth 14 a eesti keel Soojad labakindad. Elisabeth on väga külmakartlik neiu ja talle sobiksid soojad kindad, mis soojendaks tema käsi külmadel talvepäevadel.
Renno 15 a eesti keel Arvutipoe kinkekaart. Renno soovib endale juba pikemat aega isiklikku arvutit, mille vahendusel suhelda sõpradega ning kus hoiustada oma lemmikmuusikat ja pilte. Renno on kogunud juba suvest alates oma taskuraha ja käinud nädalavahetustel abitöödel, et saada arvutiostuks raha kokku.
Andreas 15 a eesti keel Kinkekaart. Andreast huvitavad väga ajalugu ja geograafia. Andreas loeb meeleldi ajakirju ja raamatuid, kus kirjutatakse ajaloolistel ja geograafilistel teemadel. Ta otsib arvutist ja raamatutest infot teda huvitavate sündmuste kohta. Jõulusooviks on Andreasel Apollo kinkekaart. Selle kaardiga saab Andreas ise poest osta endale sobiva raamatu.
Kaarel 15 a eesti keel Soojad vettpidavad labakindad. Kaarel soovib, et tal talvel koolis käies oleksid käed soojad.
Denis 16 a eesti keel Spordipoe kinkekaart. Denis soovib endale väga korralikke jooksutosse, mis oleksid ka piisavalt edevad, et nendega uhkelt koolis käia.
Märt 17 a eesti keel Raadio koos CD-mängijaga. Märt on noormees, kes liigub ratastooliga. Tema armastab kuulata Elmari raadiot, sest sealt tuleb palju eestikeelseid laule, mis Märdile väga meeldivad. Kahjuks aga ei ole Märdil oma raadiot ja ta ei saa igal ajal oma lemmikuid kuulata.
Kati 17 a eesti keel Raadio koos CD-mängijaga. Kati armastab väga kuulata erinevat muusikat. Ta teab kõiki Eesti lauljaid ja nende laule. Kati lemmikuks on Jüri Pootsman. TV-st ja arvutist vaatab Kati tihti muusikasaateid, kus esinevad meie tuntud lauljad. Ta kuulab neid ja laulab rõõmsasti kaasa.
Karin 20 a eesti keel Puldiauto. Karin on vaimupuudega neiu, kes armastab viibida tihti mängumaal. Tema vana puldiauto läks katki ja ta soovib väga, väga uut puldiautot, et mängulust ei hääbuks ja kõik nukud saaksid ikka vajalikku kohta sõidutatud.
Mia 20 a eesti keel Tartu Ülikooli pusa. Tegus, ent finantsiliselt kärbitud tiibadega ajalootudeng soovib suurendada ühtekuuluvustunnet oma TÜ üliõpilasperes. Ülikooli pusa soetamine on rahatundlikule noorele üle jõu käiv luksus.
Minu poolt valitud laps
Nimi Vanus Keel Unistus Hind