Harjumaa

Jõulumaja nr 26
kõigil lastel on kingid olemas
Nimi Vanus Keel Unistus Hind Kingitus
Maksim 1 kuud vene keel Voodikarussell. Maksim on väike poiss, kellele meeldiks väga voodist karusselli jälgida. Karussell võiks laulda ja keerelda.
Toni 8 a eesti keel Vilkuvad tossud. Toni on kasvanud eelmistest tossudest välja ning nüüd soovib uusi vilkuvaid tossusid, et pimedal ajal ja kooliteel nähtav olla. Kooli ja trenni on Tonil 2,5 km minna. Vaata kirja
Zlata 10 a vene keel Suured roosad kõrvaklapid. Zlata on julge, särav ja aktiivne 10-aastane tüdruk. Suureks hobiks on tal tants ja laul. Võimaluse korral tantsiks ja laulaks ta kasvõi päevad läbi. Kõrvaklapid annaksid talle võimaluse kuulata muusikat nii, et see teisi ei segaks. Suured ja roosad, on tema suur soov! Vaata kirja
Aleksandra 10 a eesti keel Juhtmevabad kõrvaklapid mikrofoniga. Aleksandrale meeldib väga tantsida ja laulda. Kuna peres on veel lapsi, siis kõrvaklapid annaksid võimaluse endale sobivat muusikat teisi segamata kuulata.
Mark-Markos 10 a eesti keel LED T-särk. Mark-Markos soovib LED-särki, sest ta on muusikalembeline ja talle on soovitatud muusikateraapiat. Muusika aitab tal tuju üleval hoida ja parandada keskendumisvõimet. Et see särk reageerib muusikale, siis saab ka Mark enesekindlust taastada. Vaata kirja Kingitus olemas
Mikk 11 a eesti keel City Police Kiire tagaajamine. Mikule meeldib omaette nokitseda. Legod on tema suured lemmikud. Tal on neid juba päris märkimisväärne kogus, aga uued legod tekitavad temas tohutut põnevust. Mikk paneb juhendi järgi legod väga täpselt kokku ja ta on selles väga osav. Vaata kirja
Artur 13 a eesti keel Raadio teel juhitav lennumasin. Artur on tehnikahuviline noormees, kellele meeldib nii lennukeid ehitada kui ka neid lennutada. Vaata kirja
Viktoria 13 a vene keel Sirgendaja. Kuna Viktoria juuksed ei ole sirged ega ka lokkis, saaks ta sirgendajaga endale meeldivaid soenguid teha. Valitud sirgendajaga saab ka märgi juukseid sirgendada, kui hommikuti kiireks läheb.
Christopher 13 a eesti keel Kõrvaklapid. Christopher soovib muusikat kuulata. Kõrvaklapid annaksid võimaluse endale sobivat muusikat sobiva helitugevusega kuulata.
Robert 14 a eesti keel Juhtmevaba kõlar. Robertile meeldib samuti muusikat kuulata. Talle meeldib palju väljas olla ja seda kõlarit saaks õue kaasa võtta.
Karina 14 a eesti keel Aktiivsusmonitor. Kuna Karina on väga aktiivse eluviisiga tüdruk, siis aktiivsusmonitor annaks hea võimaluse jälgida, kuidas kiire elutempo kehale mõjub. Valitud kellal on ka äratuse funktsioon, mida oleks hea koolipäevadel kasutada. Vaata kirja
Lisandra 14 a eesti keel Kontuurimispalett ja -pintsel. Lisandrale meeldib kontuurimine ja ta on kaua tahtnud kontuurimispaletti ja -pintslit. Lisandra ise iga päev kosmeetikat ei kasuta, aga talle meeldib katsetada ja proovida. Vaata kirja
Steven 14 a eesti keel JBL kõlar. Steven on 14-aastane nooruk, kellele meeldib kuulata muusikat oma telefonist, ja kindlat muusikastiili! Oma toas on tal vanad kõlarid, mis sahisevad ega tee muusika kuulamist nauditavaks. Bluetooth-kõlar annaks talle võimaluse kanda muusikat endaga kaasas.
Natali 15 a eesti keel Kooli- või spordikott. Natali soovib kasutada kotti koolis käimiseks. Kuna kooli on 2 km jalutada, siis oleks vaja mugavat ja vastupidavat kotti.
Melissa 15 a eesti keel Raamatud Paberlinnad ja Süü on tähtedel (autor John Green). Melissa soovib kahte raamatut, ta on kodust kaugel koolis ja soovib väga raamatuid lugeda. Ta on sellest aastast ka õpilasesinduse liige, mis omakorda toob kaasa väärikust ja lisab enesekindlust.
Ralf 15 a eesti keel Oranþ JBL kõlar. Ralfile meeldib muusikat kuulata, aga tema telefoni kõlar ei tööta hästi.
Valeria 15 a vene keel Artdeco komplekt kulmudele. Valeria on blond neiu, kes sooviks oma kulme veidi tumedamaks toonida. Selle komplekti abil oleks see võimalik.
Martin 16 a eesti keel Kinkekaart. Martin tegeleb spordiga. Sellel õppeaastal valiti ta oma kooli kõige tublimaks spordipoisiks kergejõustikus. Lisaks käib Martin regulaarselt jõusaalis. Et tõhusamalt trenni teha, soovib Martin endale spordipoest üht-teist vajalikku osta.
Kenneth 16 a eesti keel Tööriistakomplekt. Kenneth on erivajadusega 16-aastane noormees, kes on hästi uudishimulik ja töökas. Ta on asenduskodus suureks abiks asjade parandamisel ja ehitamisel. Isiklik tööriistakohver annaks talle võimaluse asju lahti lammutada ja parandada. Kennethi päev on korda läinud, kui ta on saanud kasvõi ühel kapil kruvi kinni keerata.
Meelis 16 a eesti keel Juhtmevaba kõlar. Meelis käib õpilaskoduga koolis ja tahaks kõlari õpilaskodusse kaasa võtta, et seal muusikat kuulata.
Kristiina 17 a eesti keel Kinkekaart. Kristiina on 17-aastane neiu, kes sooviks endale mõnda meelepärast riideeset valida. Kinkekaart annab selleks hea võimaluse.
Jennifer 17 a eesti keel Kinkekaart. Jennifer on juba noor naine ja talle meeldib väga ostelda. Kinkekaart annaks võimaluse enda maitse järgi osta kosmeetikat või riideid.
Karl 18 a eesti keel Droon. Karl on 18-aastane noormees, kes õpib elektrikuks ja keda tehnika väga huvitab. Droon on tema suur unistus.
Stepan 19 a eesti keel Kinkekaart. Stepan avastas erinevaid spordialasid, aga nüüd on ta enda jaoks valinud poksitrenni. See on hea võimalus päeva jooksul kogunenud pingeid maandada. Lisaks käib Stepan jooksmas. Stepan soovib spordipoes ise ringi vaadata.
Ragne 20 a eesti keel Spordikott. Kuna Ragne käib Haibast Tallinnas õppimas ja peab igal pühapäeval päris palju asju kaasa võtma, siis soovib ta spordikotti.
Anna-Liisa 23 a eesti keel Kaubamaja kinkekaart. Anna-Liisa on 23-aastane noor naine, kelle üle võib väga uhke olla. Ta õpib 3. kursusel sotsiaaltööd. Neiu soovib endale kaubamaja kinkekaarti, mille eest saab soetada meigiasju.
Minu poolt valitud laps
Nimi Vanus Keel Unistus Hind