Jõulupuu lood

08. detsember 2017
Perekodudes elab hulk noori, kes on kohe-kohe kodust „välja lendamas“ ja iseseisvat elu alustamas. Paljud neist elavadki juba õpingute tõttu perest eemal ja proovivad ise hakkamasaamist. Teadupärast on kodust eemal eluks vaja lisaks heale majandamisoskusele ka lugematut hulka tarvilikke igapäevaseid esemeid. Jõuluvana saab siin olla tõhusaks abiks.
07. detsember 2017
Kinkimine on imetore ning täidab ka kingituse tegija südame soojuse ja hea tundega. Tee head aasta ringi ning võta püsiannetajana enda kanda mõne lapse hobi või trenniga seotud kulutused. Isegi väike panus on kasulik, sest oluline on mõista, et täna jalgpalli armastava poisi treeningud võivad katki jääda seetõttu, et jalgpallijalanõud on jäänud väikeseks… Või et muusikaõpingud võivad katkeda, sest pole võimalik maksta muusikaringi eest.
06. detsember 2017
SEB Heategevusfondi eriprojekt „Jõulusoovide puu“ toimub sel aastal juba üheksandat korda ning selle eesmärk on valmistada jõulurõõmu üle Eesti tegutsevates turva- ja asenduskodudes sirguvatele lastele. Oleme kokku kogunud ligi 1000 läbikaalutud kingisoovi ning loodame need unistused heade annetajate abiga täita, kingid pakkida ja õigeks ajaks jõuluvana kingikotti toimetada.  
06. detsember 2017
Perekodudes elab palju erivajadusega lapsi. Ka neil on jõulusoovid, mille täitumist nad väga ootavad. Mängud, mis kestavad ja kestavad Mängimine on oluline kõigile lastele. Lapsed peavad saama võimalikult palju mängida, sest see arendab mitmeid oskusi, näiteks õpetab suhtlemist, arendab peenmotoorikat või loogilist mõtlemist. Mäng on väikese inimese töö. Isegi juhul, kui vanuse poolest võiks laps justkui mängueast väljas olla.
05. detsember 2017
Paljudes peredes kujuneb jõulueelsest ajast suur kingihullus, kus lapsed tulevad välja kõige utoopilisemate soovidega ning vanemad poevad või nahast, et neid iga hinna eest täita. Kuidas küll teha nii, et jõulud ei kujuneks tarbimispeoks ning kingitustest oleks rõõmu pikemalt kui vaid paki avamise hetkel?