Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“

Aita tunnustada lapsi, noori ja täiskasvanuid, organisatsioone ning ühendusi, kes oma algatuste või pikaajalise tegevusega on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse!

Taotlus kandidaadi esitamiseks

Blogi

Noored oskavad õppestipendiumi hinnata

08.08.2018

Tuleviku kindlustamise üks vundamentidest on hea haridus. Kõigil noortel ei ole paraku edasiõppimiseks piisavalt võimalusi. SEB Heategevusfondi õppestipendiumi programm toetab vanemliku hoolitsuseta noori, kelle rahalised võimalused edasiõppimiseks on piiratud.

Loe edasi

„Saaks ka ise sellises majas elada!“

26.06.2018

Juunikuu viimase nädala alguses said mitme turva- ja asenduskodu lapsed üle Eesti taas lõbusalt aega veeta oma lemmiktegelaste seltsis Lottemaal. Rohkelt avastamis- ja äratundmisrõõmu ning põnevat tegevust jagus nii suurtele kui ka väikestele.

Loe edasi

Imed juhtuvad ikka heade inimestega!

25.06.2018

Jaanikuu lõpus külastasid Eesti asendus- ja turvakodude lapsed SEB Heategevusfondi kutsel Tartus Laulupeomuuseumi siseõues mängitavat Suveteatri kogupereetendust „Üle linna Vinski“. Kohtuti lavastaja ja näitlejatega, nauditi suvepäeva Tartus jalutades, tehti pilti ja uudistati Tagurpidi maja.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.