Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Piparkoogiralli: punase lipsuga mees, jahused mudilased ja kuhjaga loomisrõõmu

29.12.2014

SEB Heategevusfondi traditsioonilise detsembrikuise piparkoogiralliga jõudis laste turva- ja asenduskodudesse kokku 550 pakki piparkoogitainast, 50 tainarulli ja 50 pakki piparkoogivorme. Osas kodudes käisid abiks „rallitamas” ka vabatahtlikud, teistes küpsetati oma pere ringis.

Loe edasi

Jõulusoovide puu: tuhat naerust suud

24.12.2014

Jõulupeod Eesti laste turva- ja asenduskodudes on nüüd peetud, kingid lastele kätte antud, pakist lahti harutatud ning oma rohkem või vähem sihipärasesse kasutusse jõudnud. Tuhat tänu teile, heategijad! Õigemini, tuhat ja ükssada tänu. Sest just niipalju oli neid lapsi, kellele jõulupuu heategijate abil sel aastal kingid jõuluvana kingikotti või kuuse alla jõudsid. Sama suur on ka nende naeruste suude arv, mis teie, heategijad, meie laste kodudes tekitasite. Loe edasi

Jõulusoovide puu: muusika annab elule rütmi ja aitab unistada

19.12.2014

Miks on muusika kuulamine hea? „Sest sa võid suurena saada muusikuks,“ vastab Rita. „Muusika on hea, kuna seal lauldakse häid laule,“ arvab Harri.

14-aastane Olga aga ütleb, et muusika tekitab temas rõõmsa tunde. „Muusikaga on rõõmsam ja ei ole kunagi igav. Sõidad bussis ja kuulad muusikat ning mõtled oma mõtteid ja unistad. Näiteks unistan sellest, et hoopis mina olen see laulja, kes seda lugu laulab.“

Loe edasi

Leiti kapten Grant!

10.08.2014
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.