Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Aruandlus ja tegevuspõhimõtted

SEB Heategevusfondi eesmärk on raha kogumine ja jaotamine heategevuseks, et luua läbi oma tegevuse valdkonnas muutust ja mõju. Fond töötab koos sotsiaalasutuste ja erialaliitudega vanemlikku hoolt vajavate laste heaks, et aidata kaasa nende olukorra parandamisele. Püüame luua vanemlikku hoolt vajavatele lastele sarnased võimalused tavaperes kasvavate lastega.

Tänaseks on SEB Heategevusfondil juba üle 7000 toetaja, kes aitavad kinkida vanemlikku hoolt vajavatele lastele positiivseid emotsioone. Heade annetajate seas on neid, kes teevad annetuse summas 30 senti ning ka inimesi, kel on võimalik toetada 5 euroga, vastavalt annetaja pere võimalustele – iga sent abivajaja toetuseks on kulda väärt!

Fondil on omasuguste hulgas suurim arv regulaarseid eraisikutest annetajaid ja üheskoos jätkame koostööd vanemlikku hoolt vajavate laste heaks. Täpsem teave annetussummade kohta on kirjas allpool.

Kõik meile annetatud raha läheb otse edasi laste toetuseks, fondi administreerimise püsikulud kaetakse SEB toetusest.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.