Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

450 kolmepunktiviskega koguti 14 000 krooni

08.06.2007

Sel hooajal tegi SEB Balti Korvpalli Liiga algatuse, mille eesmärgiks on tuua rohkem rõõmu ühiskonna kõige väiksematele liikmetele – lastele. 2006. aasta oktoobrist kuni 2007. aasta aprillini viidi läbi projekt “Kolmikefekt”. See oli kogu hooaja kestev kampaania, mis ühendas mängijaid, meeskondi ja SEB-d. Hooaja jooksul oli iga Eesti meeskonna mängija tehtud kolmepunktivise väärt 2 eurot – vastavalt kampaania reeglitele annetas liiga iga visatud kolmese eest heategevusfondile 1 euro ja SEB Eesti Ühispank lisas samuti 1 euro. Hooaja lõpuks teeniti korvpallurite poolt nii ligi 890 eurot (14 000 krooni) ja see kanti üle heategevusfondi.

Liiga edukaim kolmepunktiviskaja oli Tartu Ülikool/Rock mängija Gert Kullamäe, tabades 21 kohtumises 73 kaugviset ja aidates seega varjupaikasid ligi 2300 krooniga. 2006/2007 hooaja parim Eesti korvpallur Valmo Kriisa viskas Kalevile 26 mängus 45 kolmepunktiviset, teenides seega varjupaikadele üle 1400 krooni. Kokku viskasid eestlased hooaja käigus Eestis, Lätis ja Leedus toimunud mängudes 450 kolmepunktiviset.

Raha kasutasime spordivahendite ostmiseks. Heategevusfond soetas annetatud raha eest Pereabikeskusele Pärnus ja Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigale rulluiske, korvpalle, jalgpalle, võrkpalle, sulgpalli komplekte, rulasid, tõukerattaid ja muud spordivarustust. Sportimisvahendid anti üle juuni alguses toimunud meeleolukal spordipäeval Tallinna Reaalkooli võimlas, kus TÜ/Rock viskekahur Gert Kullamäe ning Tallinna BC Kalev/Cramo liidrid Tanel Sokk ja Kristjan Kangur mängisid varjupaigas peatuvate lastega koos korvpalli ja muid mänge. Korvpalliliiga poolt sai iga laps kingituseks isikliku korvpalli, millele oli võimalus autogrammi küsida, ja lemmikmeeskonna T-särgi.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.