Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“

Aita tunnustada lapsi, noori ja täiskasvanuid, organisatsioone ning ühendusi, kes oma algatuste või pikaajalise tegevusega on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse!

Taotlus kandidaadi esitamiseks

„Kapten Granti lapsed“ Lennusadamas jättis lastele sügava mulje

10.08.2014

Augustikuus käisid turva- ja asenduskodude lapsed kõikjalt üle kogu Eesti vaatamas Lennusadamas etendunud Nukuteatri suvelavastust „Kapten Granti lapsed“.

Etendusele sõites avaldas paljudele lastele muljet ka Tallinna linn oma autoderohkuse, tee ääres kõrguvate hoonete ja suurte laevadega sadamas. Kuna näitemäng toimus mere ääres ja päris laeval, oli juba see kohaletulemist äratasuv elamus. Lapsed olid pikast ja põnevast lavastusest lummatud ja peale põnevate võitlusstseenide, värvilise tossu ja paugutamise, mis ühe korraliku seikluse juurde käib, jättis teatrilistele unustamatu mulje ka näidendis kaasa teinud hobune.

Peale etenduse lõppu kasutasid lapsed usinalt võimalust autogramme võtta, ennast pildistada lasta ja halli hobust lähemalt uurida. Autogrammijahist kujunes lausa innukas meistrivõistlus ning lapsed võrdlesid hasartselt, kellel rohkem nimesid koguneb.

Sügavaima mulje jättis lastele aga etenduse õnnelik lõpp. Kui ühelt bussitäielt teatriskäinutelt küsiti, mis neile kõige rohkem meeldis, siis oli vastuseks: „See, et lapsed leidsid üles oma isa!“

Loe pikemalt